Aplikace Pařát

Nabízíme Vám možnost sledovat náš web offline na svém mobilu. Aplikace je určena pro mobilní telefony s operačním systémem Android od verze 2.2.

Díky této aplikaci budete vždy v obraze, kdykoliv na webu dojde k vydání nového článku. Aplikace má bohaté nastavení, od možnosti stahovat články jen při připojení přes wi-fi, nestahovat obrázky až po časový interval aktualizace. Těch možností je samozřejmě více.

Můžete si nastavit, jak se Vám budou články na úvodní stránce zobrazovat, jestli jako dlaždice či boxy, filtrovat nepřečtené články či si oblíbené označovat hvězdičkou a kdykoliv se k nim vracet.

Dlaždicové zobrazení článků Zobrazení článků jako boxy

Článek na Pařátu Ikonka Pařátu Nepřečtené články

Máte-li tedy mobil s Androidem, neváhejte a stahujte. Nemáme tablet s Androidem, tudíž nemáme jak vyzkoušet, zda aplikace funguje i na něm. Až to budeme vědět, tak Vám poreferujeme, případně nám můžete dát vědět Vy.

Snad Vám aplikace příjde vhod. A pokud nemáte mobil s Androidem, nevadí. Webové stránky Pařátu mají i mobilní verzi, takže můžete použít běžný prohlížeč ve svém telefonu. Jen se nedozvíte o nových aktualizacích, dokud na web nenakouknete.

Aplikace není v Marketu, lze ji stáhnout pouze z našich stránek.

[wpdm_file id=1 title=“false“ desc=“false“ ]

Velikost: 0,97 MB

Vzklazy (1)

Vzkazy

Před odesláním vyřešte příklad! * Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.

Pořiď si svůj Pařát
© 1999 - 2016 Pařát Magazine. Všechna práva vyhrazena.
Kopírování textů bez výslovného souhlasu provozozvatele je zakázáno. | Obsah je možné přebírat jen povolenými způsoby, to jest pomocí RSS kanálu.
Vydávání povoleno Ministerstvem kultury pod evidenčním číslem MK ČR E 19358 ISSN 1804-2384
Návrh, realizace a provoz webových stránek: WiananGroup™, partner Metalsvět.cz | Kvalitní webhosting pro Vaše stránky. | SEO webu sledují SEO nástroje.cz
Administrace | Pošta

Social Widgets powered by AB-WebLog.com.