ABSTRACT V RUMUNSKU

Na květnové mini turné po Rumunsku, čítající čtyři koncerty, jsme se vydali po důkladných přípravách jak s tour manažerem Titusem, tak s kapelou, bok po boku s domácími SYN ZE SASE TRI, hrajícími „bloodstained transilvanian deathmetal“. ABSTRACT startoval v netradiční sestavě, na bubenickém postu zaskakoval za Ďura náš velmi dobrý kamarád Vlado (HECATE, ex-PATHOLOGY STENCH). Za to, že to s námi táhl a okamžitou pozitivní odpověď na pozvání, mu patří velké poděkování, navíc je to správný pacient do našeho týmu, takže jsme byli vrcholně potěšení (úsměv). Měl už za sebou s námi koncerty v Srbsku minulý rok, takže jsme to ve zkušebně pěkně nasekali a mohlo se vyrazit. Na palubu jsme vzali o nic méně ochotného Pedra jako řidiče a dokumentaristu.

Článek o putování ABSTRACT po Rumunsku najdete v 76. čísle Pařátu, které vyjde 17. června na MetalGate Czech Death Festu.

Pařát můžete objednávat zde. Informace o distribuci naleznete zde

Trvalý odkaz a tuto stránku.

Pořiď si svůj Pařát
© 1999 - 2016 Pařát Magazine. Všechna práva vyhrazena.
Kopírování textů bez výslovného souhlasu provozozvatele je zakázáno. | Obsah je možné přebírat jen povolenými způsoby, to jest pomocí RSS kanálu.
Vydávání povoleno Ministerstvem kultury pod evidenčním číslem MK ČR E 19358 ISSN 1804-2384
Návrh, realizace a provoz webových stránek: WiananGroup™, partner Metalsvět.cz | Kvalitní webhosting pro Vaše stránky. | SEO webu sledují SEO nástroje.cz
Administrace | Pošta

Social Widgets powered by AB-WebLog.com.