APATHY AGAIN

Co bylo v roce 2012 před APATHY AGAIN? Především INSANE, s nimiž vokalista Zdeněk Slanina natočil sedm nahrávek. Baskytarista Radim zase nějakou dobu působil v HELPNESS. Pro Zekkyho a Vladimíra jsou APATHY AGAIN první opravdovou kapelou. Přitom zpočátku bylo všechno jinak. Původní vokalista byl výrazně mladší než průměrný věk současné sestavy.
Když jsme loni na podzim v Pařátu vydávali album SCARS OF THE INSANE, kytarista Marek Olšovský dostal prostor k vyjádření, proč byla kvůli mezilidským vztahům kapitola INSANE po takřka dvaceti letech ukončena. Zdeněk už by to dál nechtěl rozpitvávat, protože v APATHY AGAIN se konečně cítí svobodně. Je rád, že konečně našel kapelu, která mu přináší ohromně velký prostor pro vlastní realizaci. Ta muzika není nijak extrémně rychlá, přestože se schyluje i k rychlejším kouskům. Také je v podstatě jednoduchá a přímočará. Ostatní v kapele to cítí stejně. Jeden je doomový, druhý hácéčkový, třetí nu-metalový, Zekky thrash/deathový… ale vkládáním toho kousku sebe v rámci muzikantských možností se všechny vlivy daří poskládat vedle sebe.

Celý článek o APATHY AGAIN najdete od 15. června v 76. vydání Pařátu.

Pařát můžete objednávat zde. Informace o distribuci naleznete zde

Trvalý odkaz a tuto stránku.

Pořiď si svůj Pařát
© 1999 - 2016 Pařát Magazine. Všechna práva vyhrazena.
Kopírování textů bez výslovného souhlasu provozozvatele je zakázáno. | Obsah je možné přebírat jen povolenými způsoby, to jest pomocí RSS kanálu.
Vydávání povoleno Ministerstvem kultury pod evidenčním číslem MK ČR E 19358 ISSN 1804-2384
Návrh, realizace a provoz webových stránek: WiananGroup™, partner Metalsvět.cz | Kvalitní webhosting pro Vaše stránky. | SEO webu sledují SEO nástroje.cz
Administrace | Pošta

Social Widgets powered by AB-WebLog.com.