DESECRESY

Letošní pátá studiovka „The Mortal Horizon“ je prvním ryze sólovým projektem Tommiho Gronqvista. Téměř osm let s ním DESECRESY působil vokalista Jarno Nurmi, od roku 2010 spolu natočili čtyři alba, nicméně dva kohouti na jednom smetišti se po letech nedohodli a Jarno raději trvale přeskočil na hnojiště SERPENT ASCENDING. Tommi to vyřešil, jak nejlépe mohl, tedy ba nikoho jiného už se nespoléhal a zpěvy si nahrál sám. Jako autor 99% hudby Jarna potřeboval „jen“ pro pořízení vokálů.
Srdce DESECRESY od svých počátku bije pro death metal inspirovaný starou školou BOLT THROWER, GRAVE, IMMOLATION nebo INCANTATION. Nicméně… i přes nesporný vliv devadesátých let se DESECRESY nehodlali stát vyloženě old school hudební záležitostí.

Celý článek o DESECRESY najdete v 77. čísle Pařátu, které vyšlo 18. srpna 2017.

Pařát můžete objednávat zde. Informace o distribuci naleznete zde

 

Trvalý odkaz a tuto stránku.

Pořiď si svůj Pařát
© 1999 - 2016 Pařát Magazine. Všechna práva vyhrazena.
Kopírování textů bez výslovného souhlasu provozozvatele je zakázáno. | Obsah je možné přebírat jen povolenými způsoby, to jest pomocí RSS kanálu.
Vydávání povoleno Ministerstvem kultury pod evidenčním číslem MK ČR E 19358 ISSN 1804-2384
Návrh, realizace a provoz webových stránek: WiananGroup™, partner Metalsvět.cz | Kvalitní webhosting pro Vaše stránky. | SEO webu sledují SEO nástroje.cz
Administrace | Pošta

Social Widgets powered by AB-WebLog.com.