GABRIEL „NEGRU“ MAFA (1975-2017)

21. března letošního roku zasáhla metalový underground smutná zpráva. Ve věku 42 let zemřel na zástavu srdce Gabriel Mafa, v metalovém podzemí známý pod přezdívkou Negru. Z bubenické stoličky více než dvě desítky let šéfoval kapele NEGURA BUNGET v časech dobrých i zlých. Negru se stal pro celou generaci metalových muzikantů vzorem díky své pracovistosti, neúnavnosti a zarputilosti, s níž kapelu vedl mnohdy do předem ztracených bitev, v nichž nakonec vyhrávala. Dokázal, že i z Rumunska lze válcovat nejen zbytek Evropy, ale i pódia na jiných kontinentech. Jak už to u takových lidí bývá, díky své píli a oddanosti extrémní hudbě, kdy si šel tvrdě za svým, klidně i přes mrtvoly, jak se říká, si vytvořil mnoho nepřátel, ale historie se bude ptát na úspěchy a odkaz NEGURA BUNGET.  Pařát ve svém vydání přibližuje osobnost Negrua, v článku na něj vzpomínají mnohé osobnosti rumunské metalové scény.

77. číslo Pařátu vyšlo v pátek 18. srpna 2017.   

Pařát můžete objednávat zde. Informace o distribuci naleznete zde

Trvalý odkaz a tuto stránku.

Pořiď si svůj Pařát
© 1999 - 2016 Pařát Magazine. Všechna práva vyhrazena.
Kopírování textů bez výslovného souhlasu provozozvatele je zakázáno. | Obsah je možné přebírat jen povolenými způsoby, to jest pomocí RSS kanálu.
Vydávání povoleno Ministerstvem kultury pod evidenčním číslem MK ČR E 19358 ISSN 1804-2384
Návrh, realizace a provoz webových stránek: WiananGroup™, partner Metalsvět.cz | Kvalitní webhosting pro Vaše stránky. | SEO webu sledují SEO nástroje.cz
Administrace | Pošta

Social Widgets powered by AB-WebLog.com.