HYPNOTIC SCENERY – Vacuum

Když jsme v prosinci 2016 vydávali poprvé na CD dva demáče HYPNOTIC SCENERY („Detur“ & „Crystal Curtain“), v duchu jsme si přáli, aby se ještě našlo pár desítek pamětníků (sběratelů), nebyl to propadák a za nějaký čas jsme mohli ve sběratelské digipackové edici oprášit i první album „Vacuum“ z roku 1995 (skutečně vyšlo až v únoru 1996). Přání se stalo skutečností, přibližně po půlroce se demáče vyprodaly a můžeme se posunout dál, směrem ke „vzduchoprázdnu“. Ve své době se jednalo o mimořádnou nahrávku domácího podzemí, konkurenceschopnou s nejužší světovou žánrovou (doom/deathovou) špičkou.
Digipack „Vacuum“ Pařát oficiálně vydá 22. září (prvotní informace o tomto vydavatelském záměru čtěte zde) a k tomuto titulu tradičně nebude chybět ani nabídka merchandise. Ještě dřív si ale přečtěte, jak to tenkrát vlastně okolo této nahrávky všechno bylo.

77. číslo Pařátu s článkem o „Vacuum“, vyšlo 18. srpna 2017.

Pařát můžete objednávat zde. Informace o distribuci naleznete zde

Trvalý odkaz a tuto stránku.

Pořiď si svůj Pařát
© 1999 - 2016 Pařát Magazine. Všechna práva vyhrazena.
Kopírování textů bez výslovného souhlasu provozozvatele je zakázáno. | Obsah je možné přebírat jen povolenými způsoby, to jest pomocí RSS kanálu.
Vydávání povoleno Ministerstvem kultury pod evidenčním číslem MK ČR E 19358 ISSN 1804-2384
Návrh, realizace a provoz webových stránek: WiananGroup™, partner Metalsvět.cz | Kvalitní webhosting pro Vaše stránky. | SEO webu sledují SEO nástroje.cz
Administrace | Pošta

Social Widgets powered by AB-WebLog.com.