NA TITULNÍ STRANĚ ČERVNOVÉHO PAŘÁTU BUDOU HATE

HATE za sebou mají bohatý životopis, plný slavných i tragických momentů a jejich život jakoby se odrážel v atmosféře a náladě letošního alba „Tremendum“. To je totiž plné nálad, těch nejchmurnějších přímo od smrtky s kosou přes rameno, i těch o něco pozitivnějších. Přesto, že se kapela prezentuje jako deathmetalová, tak vliv a zásah blacku tam je nesporný, ať už vizuálně nebo instrumentálně. Pestrost je tedy to, co je na na albu zásadní. Legenda polské scény Adam Buszko prostě umí. Dalo by se říci, že jde vlastně o jeho „one man projekt“. Kapelu si založil a po nejrůznějších peripetiích v ní protočil spoustu muzikantů. S novinkovým „Tremendem“ mu ve studiu pomohl vlastně jen bubeník Paul a několik hostů.

V titulním článku červnového Pařátu se podrobně projdeme bohatou historií polských HATE, která sahá až do počátků devadesátých let.

76. číslo Pařátu vyjde 15. června na MetalGate Czech Death Festu.

Pařát můžete objednávat zde. Informace o distribuci naleznete zde

Trvalý odkaz a tuto stránku.

Pořiď si svůj Pařát
© 1999 - 2016 Pařát Magazine. Všechna práva vyhrazena.
Kopírování textů bez výslovného souhlasu provozozvatele je zakázáno. | Obsah je možné přebírat jen povolenými způsoby, to jest pomocí RSS kanálu.
Vydávání povoleno Ministerstvem kultury pod evidenčním číslem MK ČR E 19358 ISSN 1804-2384
Návrh, realizace a provoz webových stránek: WiananGroup™, partner Metalsvět.cz | Kvalitní webhosting pro Vaše stránky. | SEO webu sledují SEO nástroje.cz
Administrace | Pošta

Social Widgets powered by AB-WebLog.com.