NA TITULNÍ STRANĚ 78. ČÍSLA PAŘÁTU JSOU THEATRE OF TRAGEDY

Ač po roce 2000 už jejich jméno nedosahovalo takové váhy a respektu jako v letech devadesátých a odchod na odpočinek po 17 letech byl krokem uvědomělým, připomínajícím tak trochu ránu z milosti, THEATRE OF TRAGEDY se v metalových kruzích stali fenoménem, kapelou, jež ve své době přišla s něčím novým, přelomovým, a dokázala strhnout a ovlivnit nespočet dalších. Byli to oni, komu se na světové scéně podařilo prorazit s gotickým metalem a uhranout posluchače kombinací hlubokého mužského zpěvu, dívčího sopránu s tváří nevinnosti, melodických kytar, kláves a houslí. Odchod původní zpěvačky, experimenty až do sfér elektroniky a mnohé další vlivy a aspekty jim později tak trochu srazily vaz, přesto jméno THEATRE OF TRAGEDY zůstane v metalových kronikách navždy zapsáno zlatým písmem. A my se projdeme jejich kompletní historiií z let 1993-2010.

78. číslo Pařátu na titulní straně s THEATRE OF TRAGEDY vyjde 20. října.

Pařát můžete objednávat zde. Informace o distribuci naleznete zde

Trvalý odkaz a tuto stránku.

Pořiď si svůj Pařát
© 1999 - 2016 Pařát Magazine. Všechna práva vyhrazena.
Kopírování textů bez výslovného souhlasu provozozvatele je zakázáno. | Obsah je možné přebírat jen povolenými způsoby, to jest pomocí RSS kanálu.
Vydávání povoleno Ministerstvem kultury pod evidenčním číslem MK ČR E 19358 ISSN 1804-2384
Návrh, realizace a provoz webových stránek: WiananGroup™, partner Metalsvět.cz | Kvalitní webhosting pro Vaše stránky. | SEO webu sledují SEO nástroje.cz
Administrace | Pošta

Social Widgets powered by AB-WebLog.com.