NA TITULNÍ STRANĚ ŘÍJNOVÉHO PAŘÁTU BUDOU …

PLJe tomu 25 let od doby, kdy pět přátel v anglickém Halifaxu založilo kapelu ovlivněnou vlnou death metalu, do které implantovali výrazně zpomalovací pasáže. Ač se při vyslovení jména PARADISE LOST mnohým nejčastěji vybaví postava frontmana Nickam Holmese, hned čtyři z těch přátel to ve stejné kapele táhnou celé to čtvrstoletí. 21. října vyjde pod značkou PARADISE LOST narozeninové album „Tragic Illusion 25“ a symbolicky v ten samý den se dostane do prodeje také 54. číslo Pařátu, jehož obálku budou zdobit právě PARADISE LOST. Znamená to rovněž titulní story, v níž jsme s pomocí Nicka a kytarista Gregora Mackintoshe metalovou legendu probrali detailně ze všech stran, zbilancovali celých těch 25 let včetně recenzí všech nahrávek.

Trvalý odkaz a tuto stránku.

Pořiď si svůj Pařát
© 1999 - 2016 Pařát Magazine. Všechna práva vyhrazena.
Kopírování textů bez výslovného souhlasu provozozvatele je zakázáno. | Obsah je možné přebírat jen povolenými způsoby, to jest pomocí RSS kanálu.
Vydávání povoleno Ministerstvem kultury pod evidenčním číslem MK ČR E 19358 ISSN 1804-2384
Návrh, realizace a provoz webových stránek: WiananGroup™, partner Metalsvět.cz | Kvalitní webhosting pro Vaše stránky. | SEO webu sledují SEO nástroje.cz
Administrace | Pošta

Social Widgets powered by AB-WebLog.com.