NA TITULNÍ STRANĚ SRPNOVÉHO 77. ČÍSLA PAŘÁTU BUDOU BROKEN HOPE

Deathmetalový příběh Jeremy Wagnera je hodně silný. V roce 1988 v Chicagu spoluzakládal kapelu, která měla všechny předpoklady se v první polovině devadesátých let vyšvihnout do první ligy kovu smrti. Leč vinou několika okolností se tak nestalo a po několika letech paběrkování Jeremy dospěl k názoru, kterak ukončení činnosti bude lepší, než se se slátanou sestavou plácat od ničeho k ničemu. K reunionu se schylovalo už v roce 2007, ale původní členové nakonec upřednostnili jiné projekty, v roce 2010 spáchal vokalista Joe Ptacek sebevraždu a Jeremy zase zůstal sám. Několik měsíců se utápěl v depresích, jak celá snaha opět míří do ztracena. Nakonec se Jeremymu podařilo dát dohromady kompletně novou sestavu a s ní v roce 2013 nahrát comebackové album „Omen Of Disease“, na které letos navazuje „Mutilated And Assimilated“. Titulní čtyřstránkový článek detailně zmapuje celou existenci BROKEN HOPE. Hlavně těch negativních záležitostí bylo tolik, že by porazily nejednoho silnějšího člověka, než je Jeremy.

77. číslo Pařátu s BROKEN HOPE na titulní straně vyšlo 18. srpna 2017.

Pařát můžete objednávat zde. Informace o distribuci naleznete zde

Trvalý odkaz a tuto stránku.

Pořiď si svůj Pařát
© 1999 - 2016 Pařát Magazine. Všechna práva vyhrazena.
Kopírování textů bez výslovného souhlasu provozozvatele je zakázáno. | Obsah je možné přebírat jen povolenými způsoby, to jest pomocí RSS kanálu.
Vydávání povoleno Ministerstvem kultury pod evidenčním číslem MK ČR E 19358 ISSN 1804-2384
Návrh, realizace a provoz webových stránek: WiananGroup™, partner Metalsvět.cz | Kvalitní webhosting pro Vaše stránky. | SEO webu sledují SEO nástroje.cz
Administrace | Pošta

Social Widgets powered by AB-WebLog.com.