REVEREND BIZARRE

aky se vám stane, že ač se v metalovém undergroundu pohybujete intenzivně, občas vám sítem přece jen propadne nějaká ta zajímavá skvadra, která toho má už hodně za sebou? Ono asi dnes nejde, aby člověk uhlídal úplně všechny hudební perly, zvláště pak tehdy, pokud pocházejí výhradně z podzemních stok. Dnes i totálně neznámá formace dokáže vytvořit hvězdný materiál, což v dřívějších dobách nebylo dost dobře možné. Ještě dramatičtější situace však nastává tehdy, pokud objevíte brilantní metalové komando, které má diskografii nabitou nahrávkami od sklepa po půdu. Pokud se zachováte jako praví hudební sběratelé, vaši peněženku čeká razantní otřes, nemluvě o naposlouchávání. Znáte finské REVEREND BIZARRE? Byli založeni v roce 1994 a jejich kariéra trvala nějakých dvanáct let. Že neznáte? Tak pro vás máme ideální článek.

76. číslo Pařátu s profilem „zapomenutých“ REVEREND BIZARRE vyjde 17. června na MetalGate Czech Death Festu.

Pařát můžete objednávat zde. Informace o distribuci naleznete zde

Trvalý odkaz a tuto stránku.

Pořiď si svůj Pařát
© 1999 - 2016 Pařát Magazine. Všechna práva vyhrazena.
Kopírování textů bez výslovného souhlasu provozozvatele je zakázáno. | Obsah je možné přebírat jen povolenými způsoby, to jest pomocí RSS kanálu.
Vydávání povoleno Ministerstvem kultury pod evidenčním číslem MK ČR E 19358 ISSN 1804-2384
Návrh, realizace a provoz webových stránek: WiananGroup™, partner Metalsvět.cz | Kvalitní webhosting pro Vaše stránky. | SEO webu sledují SEO nástroje.cz
Administrace | Pošta

Social Widgets powered by AB-WebLog.com.