SILENT STREAM OF GODLESS ELEGY – Apotheosis & … Amber Sea

V prosince 2016 vyšla pod logem Pařátu dvě dema HYPNOTIC SCENERY. Byl tím položen základní kámen nové digipackové ediční řady, v rámci které budou v budoucnu dostávat slušivý kabátek i další zajímavé demosnímky, které zavál prach zapomnění, resp. si je pamatují jen dříve narození či retrofilové.

21. března začne nejen kalendářní jaro. Pařát v tento den udělá radost fanouškům doom metalu podruhé a vydá první dvě nahrávky SILENT STREAM OF GODLESS ELEGY – „Apotheosis“ a „… Amber Sea“, které vznikly v letech 1995 resp. 1996 a ve své době vyšly pouze na audiokazetách. Limitovaný náklad bude opět čítat 222 kusů a cena bude symbolických 222 korun. V nabídce budou též pánská trika a mikiny s motivem CD.

PRO JISTOTU ZNOVU UPOZORŇUJEME, ŽE TATO DIGIPACKOVÁ EDICE NEBUDE SOUČÁSTÍ MAGAZÍNU PAŘÁT!

Další informace o tomto počinu najdete v 74. čísle Pařátu, které vyšlo 20. února 2017. 

Pařát můžete objednávat zde. Informace o distribuci naleznete zde

Trvalý odkaz a tuto stránku.

Pořiď si svůj Pařát
© 1999 - 2016 Pařát Magazine. Všechna práva vyhrazena.
Kopírování textů bez výslovného souhlasu provozozvatele je zakázáno. | Obsah je možné přebírat jen povolenými způsoby, to jest pomocí RSS kanálu.
Vydávání povoleno Ministerstvem kultury pod evidenčním číslem MK ČR E 19358 ISSN 1804-2384
Návrh, realizace a provoz webových stránek: WiananGroup™, partner Metalsvět.cz | Kvalitní webhosting pro Vaše stránky. | SEO webu sledují SEO nástroje.cz
Administrace | Pošta

Social Widgets powered by AB-WebLog.com.