AMATÉRSKÁ SKUPINA PŘÁTEL SONGU MIMIKRY JE ZPĚT NA SCÉNĚ!

… samozřejmě ne doslovně, ale prostřednictvím merchandise, které jsme přichystali v retro edici. Hlavně dříve narození určitě ví, že MIMIKRY nebyla kapela oficiální, nýbrž fiktivní, v sedmdesátých letech vymyšlená do seriálu Třicet případů majora Zemana. Ten byl natočen na zakázku minulého politického režimu a konkrétně cílem 29. dílu nazvaného Mimikry bylo zdiskreditovat v očích veřejnosti undergroundovou scénu, kapely jako PLASTIC PEOPLE OF THE UNIVERSE vylíčit jako bandy narkomanů, násilníků, čili podvratných živlů patřících za mříže. Ta doba (s honem na máničky) už je naštěstí dávno pryč. Snad díky perzekuci, která byla ze strany STB v tomto seriálu na MIMIKRY vedena, se „kapela“ po pádu komunistického režimu stala jakousi legendou, resp. skladba „Bič boží“, která v seriálu zazněla. O jejím autorství se dodnes vedou spory, stejně tak kdo konkrétně tu píseň vlastně nahrál a nazpíval.

Po více než 40 letech od vzniku dílu seriálu s názvem Mimikry nám přišlo zajímavé oprášit jméno MIMIKRY. A tento nápad berte s patřičnou dávkou nadsázky.

Merchandise MIMIKRY si můžete předobjednat do 15.4. v Pařátshopu zde, pokud se nechcete registrovat, pište na redakce@paratmagazine.com Poštovné je klasicky 60 Kč u doporučených zásilek při platbě bankovním převodem, 90 Kč u dobírek. Ceny platí i pro Slovensko v přepočtu na eura. V kombinaci s jiným zbožím můžete využít i slevu pro předplatitele Pařátu. Informace zde.

Merchandise budeme rozesílat 22.4., v den, kdy vyjde „retro“ 75. číslo Pařátu. 

Trvalý odkaz a tuto stránku.

Pořiď si svůj Pařát
© 1999 - 2016 Pařát Magazine. Všechna práva vyhrazena.
Kopírování textů bez výslovného souhlasu provozozvatele je zakázáno. | Obsah je možné přebírat jen povolenými způsoby, to jest pomocí RSS kanálu.
Vydávání povoleno Ministerstvem kultury pod evidenčním číslem MK ČR E 19358 ISSN 1804-2384
Návrh, realizace a provoz webových stránek: WiananGroup™, partner Metalsvět.cz | Kvalitní webhosting pro Vaše stránky. | SEO webu sledují SEO nástroje.cz
Administrace | Pošta

Social Widgets powered by AB-WebLog.com.