ANI LETOS PAŘÁT NEBUDE S DISTREM NA METALGATE CZECH DEATH FESTU, ALE…

Všechny optimistické předpovědi nakonec vzaly za své a ani letos distro v Červeném Kostelci z časových důvodů nepostavíme. Co to pro vás znamená? V podstatě vůbec nic. Budete chtít mít nový Pařát už v sobotu 17. června? Poštou jej začneme rozesílat až dvacátého. Budete chtít něco z Pařáshopu, reedici DISSOLVING OF PRODIGY, merch k této události, merch k novému albu MATER MONSTIFERA nebo cokoliv jiného? To není problém, cokoliv vám v sobotu dopoledne dovezeme na místo. Stačí vyplnit objednávku v Pařátshopu zde (pokud se nechcete registrovat, pište na redakce@paratmagazine.com), do poznámky připište Metalgate Czech Death Fest, my se s vámi spojíme a sdělíme, kde si zboží během celé soboty úplně jednoduše vyzvednete a nebudete muset platit poštovné. Na místo dovezeme všechny objednávky došlé do 16.6. 18:00.

Děkujeme za support a užijte si festival! 

Trvalý odkaz a tuto stránku.

Pořiď si svůj Pařát
© 1999 - 2016 Pařát Magazine. Všechna práva vyhrazena.
Kopírování textů bez výslovného souhlasu provozozvatele je zakázáno. | Obsah je možné přebírat jen povolenými způsoby, to jest pomocí RSS kanálu.
Vydávání povoleno Ministerstvem kultury pod evidenčním číslem MK ČR E 19358 ISSN 1804-2384
Návrh, realizace a provoz webových stránek: WiananGroup™, partner Metalsvět.cz | Kvalitní webhosting pro Vaše stránky. | SEO webu sledují SEO nástroje.cz
Administrace | Pošta

Social Widgets powered by AB-WebLog.com.