DEAD CARNAGE PŘEDSTAVUJÍ SVOJE ALBUM, KTERÉ VYJDE V SRPNOVÉM PAŘÁTU

Nové album DEAD CARNAGE s titulem „Flesh,Blood,Orgy“ (informovali jsme již zde) obsahuje 9 skladeb, které vznikaly během loňského roku + jedna ze samotných začátků kapely. Od vydání EP „The only thing I ever wanted was to kill the God“, které vyšlo počátkem loňského roku v Pařátu jako split CD se SOUL MASSACRE, a bylo z 99% přijato výborně, se kapela ustálila jak personálně, tak i stylově.

„Nahrávání nových songů už nebylo tak hektické jako na EP, kdy jsme ještě nebyli pořádně domluveni jak vlastně bude kapela fungovat. Příchodem Pedyho (ANTIGOD, DISFIGURED CORPSE) na post basáka se DEAD CARNAGE stala plnohodnotnou kapelou a vše se dostalo na úplně jinou rovinu. To se odrazilo jak na skládání, tak i na samotném nahrávání. Půjde samozřejmě o stejný death metal jako na EP, ale vše sme se snažili udělat o trochu lépe,“ vysvětluje kytarista Milhaus.

Jako ochutnávku z připravovaného alba zatím zde poslechněte skladbu „Don´t Punish Me“ a sami zhodnoťte, zač je toho death/grind.

 

Trvalý odkaz a tuto stránku.

Pořiď si svůj Pařát
© 1999 - 2016 Pařát Magazine. Všechna práva vyhrazena.
Kopírování textů bez výslovného souhlasu provozozvatele je zakázáno. | Obsah je možné přebírat jen povolenými způsoby, to jest pomocí RSS kanálu.
Vydávání povoleno Ministerstvem kultury pod evidenčním číslem MK ČR E 19358 ISSN 1804-2384
Návrh, realizace a provoz webových stránek: WiananGroup™, partner Metalsvět.cz | Kvalitní webhosting pro Vaše stránky. | SEO webu sledují SEO nástroje.cz
Administrace | Pošta

Social Widgets powered by AB-WebLog.com.