DUBNOVÝ PAŘÁT BUDE ČESKO-SLOVENSKÝ

75. číslo Pařátu se ponese (téměř) v Česko-Slovenských barvách. Připravujeme pro vás speciální vydání, které se bude lišit od „běžného Pařátu“ obsahově i graficky, ve stávající podobě (pokud do toho nebudeme počítat CD a plakáty) zůstane pouze 9 stran s recenzemi, do nichž je zahrnuta i bodovací tabulka. V tomto čísle však nebudou od začátku do konce naflákány jen rozhovory s kapelami podle nějakého náhodného klíče, ani vás nebudeme zatěžovat nudnými statistikami. Nabídneme vám mnohem více. Propojíme historii se současností, připomeneme zásadní události tuzemské tvrděmetalové scény, její osobnosti… a to netradiční formou. Dokonce jsme se dostali do kontaktu i s několika zásadními jmény Česko-Slovenské tvrděmetalové scény devadesátých let, jejichž vzpomínky si třeba rádi přečtete. Dubnové vydání Pařátu bude netradiční, mimořádné a sami jsme zvědavi, co z toho všeho nakonec vzejde (úsměv).

75. číslo Pařátu vyjde 20. dubna.

Pařát můžete objednávat zde. Informace o distribuci naleznete zde

Trvalý odkaz a tuto stránku.

Pořiď si svůj Pařát
© 1999 - 2016 Pařát Magazine. Všechna práva vyhrazena.
Kopírování textů bez výslovného souhlasu provozozvatele je zakázáno. | Obsah je možné přebírat jen povolenými způsoby, to jest pomocí RSS kanálu.
Vydávání povoleno Ministerstvem kultury pod evidenčním číslem MK ČR E 19358 ISSN 1804-2384
Návrh, realizace a provoz webových stránek: WiananGroup™, partner Metalsvět.cz | Kvalitní webhosting pro Vaše stránky. | SEO webu sledují SEO nástroje.cz
Administrace | Pošta

Social Widgets powered by AB-WebLog.com.