METAL P*ČO!

Připravili jsme merchandise pro mladé (nebo duchem mladé :-), kteří by ve společnosti hudebně jinak smýšlejících kamarádů, přátel i nepřátel chtěli vyjádřit s nadhledem i vážně, ale hlavně stručně a rázně, který že hudební styl je ten nejlepší 🙂

Pánská trika a mikiny zipovky s kapucí velikostí S-XXXL si můžete předobjednat do 15.10 v Pařátshopu zde, fyzicky začneme rozesílat 20.10. Hlavně u mikin doporučejeme včasnou rezervaci, vyroben bude pouze přesný počet objednaných kusů. Textil je značky Fruit of the Loom, tabulku velikostí na požádání zašleme.

Pokud se s objednávkou nechcete registrovat, pište rovnou na redakce@paratmagazine.com

Objednávka tohoto merchu se dá libovolně kombinovat s čímkoliv dalším. Navíc pokud jste předplatiteli Pařátu, z výsledné částky vám můžeme odečíst 10%. Informace zde. Nabídka také platí pro Slovensko, ceny budou přepočteny na eura. Zboží bude ze Slovenska odesláno 21.10. za běžný tarif Slovenské pošty, který u doporučené zásilky činí 2,33 E.

Trvalý odkaz a tuto stránku.

Pořiď si svůj Pařát
© 1999 - 2016 Pařát Magazine. Všechna práva vyhrazena.
Kopírování textů bez výslovného souhlasu provozozvatele je zakázáno. | Obsah je možné přebírat jen povolenými způsoby, to jest pomocí RSS kanálu.
Vydávání povoleno Ministerstvem kultury pod evidenčním číslem MK ČR E 19358 ISSN 1804-2384
Návrh, realizace a provoz webových stránek: WiananGroup™, partner Metalsvět.cz | Kvalitní webhosting pro Vaše stránky. | SEO webu sledují SEO nástroje.cz
Administrace | Pošta

Social Widgets powered by AB-WebLog.com.