PAŘÁT VYDÁ NA DOUBLE LP NEJLEPŚÍ ALBUM ČESKÉ DOOMMETALOVÉ HISTORIE

Tvrzení o „nejlepším albu české doommetalové historie“ je samozřejmě diskutabilní, co člověk, to jiná chuť, jiný názor, ale fanoušci doom metalu se jistě shodou v tom, že „In Memories“ patří mezi to nejlepší, co kdy v této zemi vyšlo. V tomto případě už v roce 1996. Určitě si vzpomenete, že v rámci dvacetiletého výročí Pařát v červnu loňského roku vydal „In Memories“ od REACTION EXTASY TRANCE (R-E-T) na CD. Jak jsme slibovali, v roce 2018 to posuneme ještě o level výš.

2. března tak 2018 Pařát vydá „In Memories“ poprvé na vinylu, konkrétně na double LP, v krásném gatefold balení, přičemž na straně D bude několik bonusů. Proč zrovna v pátek 2. března? A proč tuto zprávu zveřejňujeme s tak velkým časovým předstihem? Bližší informace oznámíme už za pár dnů.

Trvalý odkaz a tuto stránku.

Pořiď si svůj Pařát
© 1999 - 2016 Pařát Magazine. Všechna práva vyhrazena.
Kopírování textů bez výslovného souhlasu provozozvatele je zakázáno. | Obsah je možné přebírat jen povolenými způsoby, to jest pomocí RSS kanálu.
Vydávání povoleno Ministerstvem kultury pod evidenčním číslem MK ČR E 19358 ISSN 1804-2384
Návrh, realizace a provoz webových stránek: WiananGroup™, partner Metalsvět.cz | Kvalitní webhosting pro Vaše stránky. | SEO webu sledují SEO nástroje.cz
Administrace | Pošta

Social Widgets powered by AB-WebLog.com.