PŘEDOBJEDNÁVKY DIGIPAKU A MERCHANDISE K REEDICI HYPNOTIC SCENERY

Vydání digipakové reedice prvního alba HYPNOTIC SCENERY po 21 letech a 8 měsících je na spadnutí. Jedná se o digipak s 8-stránkovým bookletem.

Pánská trika a mikiny zipovky s kapucí velikostí S-XXXL si můžete předobjednat do 15.10 v Pařátshopu zde, fyzicky začneme rozesílat 20.10. Hlavně u mikin doporučejeme včasnou rezervaci, vyroben bude pouze přesný počet objednaných kusů. Textil je značky Fruit of the Loom, tabulku velikostí na požádání zašleme.

Pokud se s objednávkou nechcete registrovat, pište rovnou na redakce@paratmagazine.com  Pokud si zboží vyzvednete osobně 21.10. v Havířově na párty u příležitosti vydání „Vacuum“ (informace zde), v objednávce na Pařátshopu to připište do poznámky a samozřejmě nebudete platit poštovné 🙂 Do Pařátshopu jsme přidali k možnosti objednání už i 78. číslo Pařátu, které vyjde 20.10. a bude obsahovat mj. i megaplakát formátu A2, jehož ústředním motivem je právě reedice „Vacuum“.

Objednávka tohoto merchu se dá libovolně kombinovat s čímkoliv dalším. Navíc pokud jste předplatiteli Pařátu, z výsledné částky vám můžeme odečíst 10%. Informace zde. Nabídka také platí pro Slovensko, ceny budou přepočteny na eura. Zboží bude ze Slovenska odesláno 21.10. za běžný tarif Slovenské pošty, který u doporučené zásilky činí 2,33 E.

Trvalý odkaz a tuto stránku.

Pořiď si svůj Pařát
© 1999 - 2016 Pařát Magazine. Všechna práva vyhrazena.
Kopírování textů bez výslovného souhlasu provozozvatele je zakázáno. | Obsah je možné přebírat jen povolenými způsoby, to jest pomocí RSS kanálu.
Vydávání povoleno Ministerstvem kultury pod evidenčním číslem MK ČR E 19358 ISSN 1804-2384
Návrh, realizace a provoz webových stránek: WiananGroup™, partner Metalsvět.cz | Kvalitní webhosting pro Vaše stránky. | SEO webu sledují SEO nástroje.cz
Administrace | Pošta

Social Widgets powered by AB-WebLog.com.