PŘEDOBJEDNÁVKY K REEDICI ABSTRACT, KTERÁ VYJDE NA GOTHOOMU

Představte si situaci, že jste v devadesátých letech natočili „nějakou“ muziku, „nějaká“ dvě dema, na která skoro dvacet let sedal prach. A nyní vám „někdo“ nabídne jejich reedici. Určitě vám nějaký čas budou v hlavě šrotovat různá pro a proti. Samozřejmě jinak člověk skladatelsky přemýšlí, když je mu dvacet let, a jinak o dvacet let později. U slovenských ABSTRACT však nebylo co řešit. Za prvé jejich jedno ani druhé demo na CD nikdy nevyšlo, a za druhé ABSTRACT se ani po letech příliš nevzdálili svým představám o hudbě, kterou chtějí dělat. V rámci území bývalé federace byli jedněmi z prvních, pokud ne úplně první, kteří začali hrát instrumentální metal. Už v roce 1994.
V červenci se tak ve vzpomínkové digipackové edici Pařátu poprvé vydáváme na Slovensko. „Remembrance“ obsahuje dvě dema ABSTRACT z devadesátých let + bonusové songy z doby krátce po roce 2000 (info zde). Komplet vyjde na digipacku s osmistránkovým bookletem.

Digipacky, pánská trika nebo mikiny (značka textilu Fruit of the Loom, tabulku velikostí na požádání zašleme) si můžete předobjednat až do 11. července v Pařátshopu zde. Pokud se nechcete registrovcat, pište na redakce@paratmagazine.com  Digipacky a merchandise budou poprvé k dostání 20. července na festivalu Gothoom ve stánku Pařátu, ten den začneme rozesílat i poštou. Pokud máte předplatné Pařátu (info zde), můžeme vám nabídnout nižší ceny. Prosíme o včasnou rezervaci merchandise, nebudeme vyrábět mnoho kusů navíc.

Trvalý odkaz a tuto stránku.

Pořiď si svůj Pařát
© 1999 - 2016 Pařát Magazine. Všechna práva vyhrazena.
Kopírování textů bez výslovného souhlasu provozozvatele je zakázáno. | Obsah je možné přebírat jen povolenými způsoby, to jest pomocí RSS kanálu.
Vydávání povoleno Ministerstvem kultury pod evidenčním číslem MK ČR E 19358 ISSN 1804-2384
Návrh, realizace a provoz webových stránek: WiananGroup™, partner Metalsvět.cz | Kvalitní webhosting pro Vaše stránky. | SEO webu sledují SEO nástroje.cz
Administrace | Pošta

Social Widgets powered by AB-WebLog.com.