PŘEDOBJEDNÁVKY K VINYLOVÉ REEDICI SIX DEGREES OF SEPARATION

Jak už jsme informovali zde, 9. srpna na Brutal Assaultu vydá Pařát poprvé na vinylu první album SIX DEGREES OF SEPARATION „Moon 2002: Nocturnal Breed“. Nepůjde však o zcela totožnou verzi, jak ji znáte z CD. Oproti původnímu vydání je pořádí skladeb trochu promícháno, něčeho ubylo, něčeho přibylo… však uvidíte a uslyšíte 🙂 Bude se jednat o standardní černý vinyl uložený v potištěné kapse, to celé zasazené ve tvrdém kartonovém obalu. Vyrobeno bude 250 ks, takže se dostane na každého. K tomuto vydání jsme připravili též merchandise. Pánská trička a mikiny zipovky s kapucí. Značka materiálu je Fruit of the Loom. Tabulku velikostí na požádání zašleme. Merchandise si můžete předobjednat až do 1.8. v Pařátshopu zde. Pokud si budete chtít zboží vyzvednout na Brutal Assaultu přímo ve stánku Pařátu, napište to v objednávce do poznámky a nebudete platit poštovné. K objednávce SDOS můžete přidat cokoliv dalšího, navíc pokud jste předplatiteli Pařátu, ještě vám z výsledné částky můžeme něco odečíst (informace zde). Merchandise doporučujeme předobjednat. Budeme vyrábět pár triček navíc, mikin nikoliv. Jelikož SDOS vystoupí na letošním Brutal Assaultu, na jednom z velkých pódií dojde rovnou i ke znesvěcení vinylu!

Trvalý odkaz a tuto stránku.

Pořiď si svůj Pařát
© 1999 - 2016 Pařát Magazine. Všechna práva vyhrazena.
Kopírování textů bez výslovného souhlasu provozozvatele je zakázáno. | Obsah je možné přebírat jen povolenými způsoby, to jest pomocí RSS kanálu.
Vydávání povoleno Ministerstvem kultury pod evidenčním číslem MK ČR E 19358 ISSN 1804-2384
Návrh, realizace a provoz webových stránek: WiananGroup™, partner Metalsvět.cz | Kvalitní webhosting pro Vaše stránky. | SEO webu sledují SEO nástroje.cz
Administrace | Pošta

Social Widgets powered by AB-WebLog.com.