PRVNÍ ALBUM HYPNOTIC SCENERY VYDÁ PAŘÁT VE SBĚRATELSKÉ DIGIPACKOVÉ REEDICI

V prosinci loňského roku Pařát vydal poprvé na CD dva demosnímky HYPNOTIC SCENERY. Jelikož je tento titul již vyprodán, posuneme se dál, k prvnímu albu „Vacuum“. Jako rok jeho vydání se uvádí 1995, ale to není tak úplně pravda… Dlouhé průtahy způsobené lisováním CD a výrobou bookletů v zahraničí, nakonec vydání alba posunuly až na únor 1996, v dubnu téhož roku se v Ostravě uskutečnil jeho křest ohněm.

„Vacuum“ obsahuje jak skladby z obou demáčů, tak i na tehdejší dobu novější kusy. Navíc v lyrice nastal posun zpět znovu k latině, jak tomu bylo na „Detur“. Mezitím HYPNOTIC SCENERY odehráli spoustu koncertů, mimo jiné také s ANATHEMOU, SAMAEL, MALEVOLENT CREATION a VADER.

Reedice „Vacuum“ na digipacku ve sběratelské edici s osmistránkovým bookletem, vyjde v limitované edici za tradičních 222 Kč 22. září letošního roku. Krom samotného alba bude obsahovat i několik bonusů. V nabídce bude též merchandise.

Trvalý odkaz a tuto stránku.

Pořiď si svůj Pařát
© 1999 - 2016 Pařát Magazine. Všechna práva vyhrazena.
Kopírování textů bez výslovného souhlasu provozozvatele je zakázáno. | Obsah je možné přebírat jen povolenými způsoby, to jest pomocí RSS kanálu.
Vydávání povoleno Ministerstvem kultury pod evidenčním číslem MK ČR E 19358 ISSN 1804-2384
Návrh, realizace a provoz webových stránek: WiananGroup™, partner Metalsvět.cz | Kvalitní webhosting pro Vaše stránky. | SEO webu sledují SEO nástroje.cz
Administrace | Pošta

Social Widgets powered by AB-WebLog.com.