TRIBUTNÍ ALBUM PRO DISSOLVING OF PRODIGY JIŽ ZNÁ SVÉ PEVNÉ DATUM VYDÁNÍ

Myšlenku na tributní album DISSOLVING OF PRODIGY jsme začali živit už někdy před třemi lety. Zhruba dva roky zpátky se celý proces začal potvolna rozjíždět, jenže spojovat mnoho kapel pro společnou věc se ukázalo jako muka a očistec. Ta slova jsou namířena výhradně vůči zahraničním kapelám. Souhrnně řečeno ze dvou let se asi tak 23 měsíců nic nedělo, proto jsme přešli na jinou variantu, která už zdárně směřuje ke svému cíli. Na tributní albu DISSOLVING OF PRODIGY nakonec přispěje 12 kapel z Česka, Slovenska i zahraničí, ale jejich jména odtajníme až později.

Tribut DISSOLVING OF PRODIGY vyjde pod Pařátem v pátek 2. března 2018 v limitované digibookové edici s rozsáhlým bookletem. Z toho je patrné, že tribut nebude součástí magazínu Pařát. Proč zrovna datum 2. března? A proč vydání oznamujeme s tak velkým časovým předstihem? Na to odpovíme už během pár dnů, protože 2. březen se svým způsobem zapíše do tuzemské tvrděmetalové historie. Událostí spjatých s tímto dnem totiž bude víc.

Trvalý odkaz a tuto stránku.

Pořiď si svůj Pařát
© 1999 - 2016 Pařát Magazine. Všechna práva vyhrazena.
Kopírování textů bez výslovného souhlasu provozozvatele je zakázáno. | Obsah je možné přebírat jen povolenými způsoby, to jest pomocí RSS kanálu.
Vydávání povoleno Ministerstvem kultury pod evidenčním číslem MK ČR E 19358 ISSN 1804-2384
Návrh, realizace a provoz webových stránek: WiananGroup™, partner Metalsvět.cz | Kvalitní webhosting pro Vaše stránky. | SEO webu sledují SEO nástroje.cz
Administrace | Pošta

Social Widgets powered by AB-WebLog.com.