ABSTRACT ZVEŘEJNILI OBAL SVÉHO NOVÉHO ALBA, KTERÉ VYJDE POD PAŘÁTEM NA BRUTAL ASSAULTU

ABSTRACT - LIGHTHEORY (Cover 2014 )Jak už víte z této zprávy, pod Pařátem vyjde v srpnu poprvé album slovenské kapely a nebude se jednat o nikoho menšího, než o stálici tamní scény, bánskobystrické ABSTRACT. Na prknech, která znamenají metal, se pohybují už od roku 1995 a letošním albem „Lightheory“ navážou na šest let starou desku „The Pantomime In Neosolium“. Hudebními ukázkami z ní váš ještě budeme chvíli napínat, neboť deska je nyní ve fázi předprodukce, nicméně už nyní můžete prozkoumat frontcover „Lightheory“. Na desce v srpnu najdete 10 nových songů. Do vydání zbývají ještě tři měsíce, takže další informace zase později.

Přesněji řečeno „Lightheory“ vyjde 6. srpna, v první den festivalu Brutal Assault, a pořídit si jej budete moci, stejně jako rozsáhlé merchandise ABSTRACT, které už se taktéž připravuje, přímo na místě ve stánku Pařátu za klasicky lidovou cenu.

Trvalý odkaz a tuto stránku.

Pořiď si svůj Pařát
© 1999 - 2016 Pařát Magazine. Všechna práva vyhrazena.
Kopírování textů bez výslovného souhlasu provozozvatele je zakázáno. | Obsah je možné přebírat jen povolenými způsoby, to jest pomocí RSS kanálu.
Vydávání povoleno Ministerstvem kultury pod evidenčním číslem MK ČR E 19358 ISSN 1804-2384
Návrh, realizace a provoz webových stránek: WiananGroup™, partner Metalsvět.cz | Kvalitní webhosting pro Vaše stránky. | SEO webu sledují SEO nástroje.cz
Administrace | Pošta

Social Widgets powered by AB-WebLog.com.