DEAD CARNAGE PŘEDSTAVUJÍ OBAL SVÉHO ALBA, KTERÉ VYJDE V SRPNOVÉM PAŘÁTU

Jak už jsme informovali zde a zde, v srpnovém 77. čísle Pařátu vyjde debutové album severomoravských DEAD CARNAGE s názvem „Flesh, Blood, Orgy“. DEAD CARNAGE přísahají na old school death/grind a podle toho je též vyvedena grafika alba. Kytarista Milhaus k tomu říká: „V grafice mám rád jednoduchost. Obal není až tak moc vázán na texty alba. Dělal jsem ho až po studiu, a chtěl jsem aby spíše korespondoval s hudbou. Je to takový můj převod nahrávky do grafiky.“ Co se týče hudební inspirace, pro Milhause stěžejní kapelou jsou GRAVE. „Sice nevím, jak moc jsem jimi u skládání hudby ovlivněn, ale určitě mi jejich podání death metalu sedí nejvíc.Už od prvních alb, jsem věděl, že tohle je opravdu bomba, a z každou další nahrávkou mne o tom jen utvrzovali,“ vyznává se Milhaus. Na „Flesh, Blood, Orgy“ se můžete těšit na těchto deset vypalovaček:

1. Imperial Suffocation
2. Dismembered by Evil
3. In Hell
4. Where Angels Dying
5. Immortal
6. Demonized
7. Damned Slavery part. II
8. Lucifer´s Shadows
9. Don´t Punish Me
10. Flesh, Blood, Orgy

77. číslo Pařátu s albem DEAD CARNAGE vyšlo 18. srpna 2017.

Pařát můžete objednávat zde. Informace o distribuci naleznete zde

Trvalý odkaz a tuto stránku.

Pořiď si svůj Pařát
© 1999 - 2016 Pařát Magazine. Všechna práva vyhrazena.
Kopírování textů bez výslovného souhlasu provozozvatele je zakázáno. | Obsah je možné přebírat jen povolenými způsoby, to jest pomocí RSS kanálu.
Vydávání povoleno Ministerstvem kultury pod evidenčním číslem MK ČR E 19358 ISSN 1804-2384
Návrh, realizace a provoz webových stránek: WiananGroup™, partner Metalsvět.cz | Kvalitní webhosting pro Vaše stránky. | SEO webu sledují SEO nástroje.cz
Administrace | Pošta

Social Widgets powered by AB-WebLog.com.