DVĚ DEMA ABSTRACT Z DEVADESÁTÝCH LET VYJDOU POPRVÉ NA CD. V ČERVENCI POD PAŘÁTEM NA FESTIVALU GOTHOOM!

V rámci digipackových reedicí, kterými Pařát nechává vstávat z hrobu nahrávky vydané v devadesátých letech, jimž se ve své době nepoštěstilo dočkat se CD nosiče (vyšly „pouze“ na audiokazetách), dojde poprvé i na Slovensko. 20. července bude na festivalu Gothoom zahájen prodej digipacku s demosnímky ABSTRACT „Instrumental Emotion“ (1996) a „Aestuum II (MCMXCVIII)“. Zvuk obou nahrávek projde drobnými úpravami, obal kompletní proměnou a dočkáte se i bonusových songů. K tomuto titulu vydáme i merchandise (trička a mikiny). Pokud ABSTRACT pamatujete až z pozdějších let, pak vězte, že instrumentální metal hrají prakticky od svých počátků (založeni v roce 1995) a nahrávka „Instrumental Emotion“ se dá považovat za průkopnickou v tomto žánru na Slovensku. Jinými slovy byli první.

Jako každý rok, tak i letos bude mít Pařát na Gothoomu rozloženo distro, členové ABSTRACT budou rovněž na místě… a celkově to zase vypadá na pěknou veselici 🙂 Další informace o vydání tohoto titulu budeme přinášet průběžně.

Trvalý odkaz a tuto stránku.

Pořiď si svůj Pařát
© 1999 - 2016 Pařát Magazine. Všechna práva vyhrazena.
Kopírování textů bez výslovného souhlasu provozozvatele je zakázáno. | Obsah je možné přebírat jen povolenými způsoby, to jest pomocí RSS kanálu.
Vydávání povoleno Ministerstvem kultury pod evidenčním číslem MK ČR E 19358 ISSN 1804-2384
Návrh, realizace a provoz webových stránek: WiananGroup™, partner Metalsvět.cz | Kvalitní webhosting pro Vaše stránky. | SEO webu sledují SEO nástroje.cz
Administrace | Pošta

Social Widgets powered by AB-WebLog.com.