POSLECHNĚTE SKLADBU Z NOVÉHO ALBA R-E-T

R-E-T 2Jak už víte (info zde a zde), 19. prosince vydáme společně s 61. číslem Pařátu po šesti letech nové album severomoravských R-E-T nazvané „Coming Soon…“.  Zpráva o tom, že se R-E-T s chystanou novou deskou hodlají vrátit do časů své nejúspěšnější nahrávky „In Memories“, která je mnohými vnímána za to nejlepší, co kdy bylo v tuzemském doom metalu natočeno, vzbudila zvědavost, rozpaky i různá podezření, nicméně skutečným fanouškům muselo být jasné, že natolik zkušení muzikanti ví, co dělají a hlavně ctí přísloví, dle kterého dvakrát nevstoupíš do stejné řeky. Však také klávesák Miroslav Holub hned vysvětloval, že se rozhodně nechystají natočit „In Memories part II“, akorát si pohrávají s podobnou atmosférou a výsledkem bude originál rytmicky se odlišující od jejich předešlé tvorby. Zároveň sliboval tříbarevný vokální experiment, kdy v některých pasážích dívčí hlas střídají dva murmury a naopak. Ona atmosféra časů „In Memories“ souvisí hlavně s tím, že všechny skladby jsou opět propojeny různými atmo-pauzami. Nejen rytmicky, ale i vokálně je „Coming Soon…“ pestřejší. Ochutnávku v podobě skladby „Dialogue“, která celou desku otevírá, si můžete vyposlechnout na této stránce vpravo v přehrávači. Skladbu „The Peace Overdose“ již nějaký ten měsíc znáte díky videoklipu. Připomenout si ho můžete zde.

„Coming Soon…“ vyjde 19. prosince a již od zítřka desku budete moci společně s novým Pařátem předobjednat za lidových 102 Kč včetně poštovného.

Trvalý odkaz a tuto stránku.

Pořiď si svůj Pařát
© 1999 - 2016 Pařát Magazine. Všechna práva vyhrazena.
Kopírování textů bez výslovného souhlasu provozozvatele je zakázáno. | Obsah je možné přebírat jen povolenými způsoby, to jest pomocí RSS kanálu.
Vydávání povoleno Ministerstvem kultury pod evidenčním číslem MK ČR E 19358 ISSN 1804-2384
Návrh, realizace a provoz webových stránek: WiananGroup™, partner Metalsvět.cz | Kvalitní webhosting pro Vaše stránky. | SEO webu sledují SEO nástroje.cz
Administrace | Pošta

Social Widgets powered by AB-WebLog.com.