V ŘÍJNOVÉM PAŘÁTU VYJDE SPLIT CD KAPEL MARANA A HISTOS

Audiovizuální část říinového Pařátu ovládnou východní Čechy! Zatímco deathmetalová MARANA (dle vlastních slov se prezentuje jako zástupce old school blood metalu) je na scéně prakticky nováčkem, neboť vznikla teprve v půli loňského roku a na konci letošního léta nahrála premiérové EP pod názvem „Death Is Hidden In The Plastic“, historie HISTOS se začala psát už na konci devadesátých let, ale vinou nejrůznějších okolností za sebou kapela zanechala pouze EP „Deviation“, pokud bychom se měli bavit o reprezentativním materiálu. Jelikož se HISTOS a jejich grindcore znovu rozjíždí, v notně pozměněné sestavě a s novými plány, přišlo nám vhodné tuto oficiálně nikdy nevydanou nahrávku z roku 2015 vytáhnout z hrobu a pokusit se ji znovu oživit.

Split CD kapel MARANA a HISTOS najdete v 78. vydání Pařátu, které vyjde 20. října. Jako vždy se bude jednat o originální lisované CD s full bookletem. Obě kapely navíc budou na stránkách Pařátu podrobně představeny.

Pařát můžete objednávat zde. Informace o distribuci naleznete zde

 

Trvalý odkaz a tuto stránku.

Pořiď si svůj Pařát
© 1999 - 2016 Pařát Magazine. Všechna práva vyhrazena.
Kopírování textů bez výslovného souhlasu provozozvatele je zakázáno. | Obsah je možné přebírat jen povolenými způsoby, to jest pomocí RSS kanálu.
Vydávání povoleno Ministerstvem kultury pod evidenčním číslem MK ČR E 19358 ISSN 1804-2384
Návrh, realizace a provoz webových stránek: WiananGroup™, partner Metalsvět.cz | Kvalitní webhosting pro Vaše stránky. | SEO webu sledují SEO nástroje.cz
Administrace | Pošta

Social Widgets powered by AB-WebLog.com.