Koupě a Předplatné

V roce 2017 časopis Pařát vychází i nadále v periodicitě 2 měsíců. Samozřejmě v celobarevném vydání s velkými plakáty A2 a jedním originálním albem kapely. Cena Pařátu v běžném prodeji činí 120 Kč včetně obyčejného poštovného, 140 Kč včetně doporučeného poštovného a 190 Kč na dobírku. K navýšení ceny došlo od 70. čísla. Zpráva na toto téma jde zde. Od října 2010 (čísla 36) již časopis není dostupný na novinových stáncích (je k sehnání pouze na těch stáncích, kde si ho od nás vyžádají). Pokud chcete Pařát bez shánění dostávat pravidelně až domů do schránky, není lepší volba, než si zřídit předplatné, které na 6 čísel činí 599 Kč. Začít můžete od kterého čísla chcete. Pokud se nám nechcete „uvázat“ na tak dlouhou dobu, každé číslo vám zašleme za cenu stejnou, za jakou byste jej sehnali na novinových stáncích.

Po úspěšném odeslání objednávky vám přijde její automatické potvrzení, údaje o platbě vám zašleme až v osobní zprávě do 24 hodin po objednávce (většinou se ale jedná o kratší období v řádu několika hodin). Snažíme se fungovat co nejméně roboticky.

Pro další informace si přečtěte Jak sehnat Pařát.

Jméno(vyžadováno)

Příjmení(vyžadováno)

Ulice + č.p.(vyžadováno)

Město(vyžadováno)

PSČ(vyžadováno)

Stát (vyžadováno)

Email(vyžadováno)

Telefon(vyžadováno)

Způsob platby (vyžadováno)

Objednávám:
Předplatné časopisu Pařát, čísla 77-82 / 599 Kč
Předplatné časopisu Pařát, čísla 77-82, doporučeně / 699 Kč
Předplatné časopisu Pařát, čísla 76-81 / 599 Kč
Předplatné časopisu Pařát, čísla 76-81, doporučeně / 699 Kč
Časopis Pařát, číslo 77, bankovní převod / 120 Kč
Časopis Pařát, číslo 77, dobírka / 190 Kč
Časopis Pařát, číslo 77, doporučeně / 150 Kč
Varianta zde neuvedená (prosíme napište ji do níže uvedeného okna)

Zanechte nám zprávu

Zájemci o předplatné ze Slovenska prosím pište taktéž na redakce@paratmagazine.com, kde vám budou další podrobnosti sděleny individuálně.

Pořiď si svůj Pařát
© 1999 - 2016 Pařát Magazine. Všechna práva vyhrazena.
Kopírování textů bez výslovného souhlasu provozozvatele je zakázáno. | Obsah je možné přebírat jen povolenými způsoby, to jest pomocí RSS kanálu.
Vydávání povoleno Ministerstvem kultury pod evidenčním číslem MK ČR E 19358 ISSN 1804-2384
Návrh, realizace a provoz webových stránek: WiananGroup™, partner Metalsvět.cz | Kvalitní webhosting pro Vaše stránky. | SEO webu sledují SEO nástroje.cz
Administrace | Pošta

Social Widgets powered by AB-WebLog.com.