Distribuce

Časopis Pařát měl distribuci na novinových stáncích pouze od února do října roku 2010. Pak jsme jednoduše zjistili, že se nám to nevyplatí. Pokrytí stánků nemohlo být maximální a jelikož prodej na nich stále klesal a prodej přes internet šel stále nahoru (při platbě bankovním převodem neplatíte žádné poštovné), rozhodli jsme se téměř výhradně pro zasilatelskou službu. Pokud byste měli problém s pořízením Pařátu, nejspolehlivěji seženete přes redakce@paratmagazine.com. Případně mrkněte do sekce „Vydaná čísla“, kde najdete i obsah starších vydání. Pokud byste měli problém Pařát sehnat, obraťte se přímo na nás. Požadované číslo (čísla) vám zašleme bez poštovného (netýká se dobírky), tj. za cenu stejnou, za jakou byste pořídili v síti PNS. Veškeré další informace najdete na tomto odkazu.

Zájemci o předplatné ze Slovenska klikněte zde a potom pište na redakce@paratmagazine.com, kde vám budou další podrobnosti sděleny individuálně.

Pořiď si svůj Pařát
© 1999 - 2016 Pařát Magazine. Všechna práva vyhrazena.
Kopírování textů bez výslovného souhlasu provozozvatele je zakázáno. | Obsah je možné přebírat jen povolenými způsoby, to jest pomocí RSS kanálu.
Vydávání povoleno Ministerstvem kultury pod evidenčním číslem MK ČR E 19358 ISSN 1804-2384
Návrh, realizace a provoz webových stránek: WiananGroup™, partner Metalsvět.cz | Kvalitní webhosting pro Vaše stránky. | SEO webu sledují SEO nástroje.cz
Administrace | Pošta

Social Widgets powered by AB-WebLog.com.