Informace pro slovenské čtenáře

Pařát na Slovensku také není k dostání na novinových stáncích, ovšem to vůbec není negativní zpráva. V případě zájmu vám Pařát pošleme druhý den přímo ze Slovenska za cenu stejnou, za jakou byste koupili na stáncích – to znamená neplatíte poštovné, nikam nemusíte chodit, Pařát vám dojde přímo do schránky a nic neplatíte předem – po jeho obdržení uhradíte částku 4,5 E na slovenský účet, jehož číslo vám zašleme. Jak jednoduché! Stačí nám pouze sdělit vaší adresu a dál spoléháme na férové jednání.

Pařát vychází co 2 měsíce (vždy 20.2., 20.4. atd). Jeho předplatné si lze zřídit i na rok, od kteréhokoliv čísla. Roční předplatné činí 24 E. Tím zároveň získáváte slevu 10% na případné veškeré objednávky z Pařátshopu přesahující částku 1000 Kč (bez poštovného – info zde). Pařát je předplatitelům na Slovensku doručen do 5 pracovních dnů od vydání v Česku. Nicméně shop funguje pouze z Česka, objednané zboží můžeme poslat buď kdykoliv za tarif mezinárodní pošty, nebo (a to je určitě ta lepší varianta) přímo ze Slovenska každé 2 měsíce, když rozesíláme Pařáty. To už je pak za stejné peníze, jako v Česku (60 Kč při úhradě bankovním převodem, 90 Kč dobírka – přepoštěte na Eura).

Pokud jste zde nějaké informace nenašli, není vám něco jasné, ptejte se na e-mailu redakce@paratmagazine.com, rádi vám odpovíme.

Také můžete využít objednávkového formuláře.

Pořiď si svůj Pařát
© 1999 - 2016 Pařát Magazine. Všechna práva vyhrazena.
Kopírování textů bez výslovného souhlasu provozozvatele je zakázáno. | Obsah je možné přebírat jen povolenými způsoby, to jest pomocí RSS kanálu.
Vydávání povoleno Ministerstvem kultury pod evidenčním číslem MK ČR E 19358 ISSN 1804-2384
Návrh, realizace a provoz webových stránek: WiananGroup™, partner Metalsvět.cz | Kvalitní webhosting pro Vaše stránky. | SEO webu sledují SEO nástroje.cz
Administrace | Pošta

Social Widgets powered by AB-WebLog.com.