Trvalé slevy pro předplatitele Pařátu

Děkujeme všem předplatitelům Pařátu za jejich důvěru. Aby měli i něco navíc, všichni, kdož si v Pařátshopu objednají zboží nad 1000 Kč (bez poštovného) navíc dostanou slevu 10%, která se jim odečte při naší zpětné odpovědi.

Ovšem pozor, sleva se týká pouze jednoho kusu z každého zboží. Pokud si někdo objedná váce kusů (např. 5x stejné triko Marduk nebo 2x stejnou desku Obituary), každý další kus už bude účtován za plnou cenu. To samé platí, pokud si někdo nějaké zboží objedná v lednu a to samé i v dubnu. Podruhé už to je za plnou cenu. Sleva skutečně platí pouze pro předplatitele, do jejich sbírek, ne pro okruh dalších přátel.

Pokud budete něco objednávat a adresa doručení se nebude vztahovat na jméno, na které máme vedeno předplatné Pařátu (např. budete chtít balík poslat k rodičům, prarodičům), ono jméno předplatitele (tedy svoje) vždy někde uveďte v poznámce! Nestačí jen, aby se shodoval e-mail. Jedině tak vás náš systém může identifikovat a vyjede vám slevy za předplatné! Sleva vám bude odečtena při naší zpětné odpovědi, nikoliv automatické, která k vám dorazí během pár vteřin od dokončení objednávky.    

Děkujeme a věříme, že si z naší bohaté nabídky vyberete a nízké ceny z našeho shopu se pro vás stanou ještě nižšími!

Pořiď si svůj Pařát
© 1999 - 2016 Pařát Magazine. Všechna práva vyhrazena.
Kopírování textů bez výslovného souhlasu provozozvatele je zakázáno. | Obsah je možné přebírat jen povolenými způsoby, to jest pomocí RSS kanálu.
Vydávání povoleno Ministerstvem kultury pod evidenčním číslem MK ČR E 19358 ISSN 1804-2384
Návrh, realizace a provoz webových stránek: WiananGroup™, partner Metalsvět.cz | Kvalitní webhosting pro Vaše stránky. | SEO webu sledují SEO nástroje.cz
Administrace | Pošta

Social Widgets powered by AB-WebLog.com.