NA MEGAPLAKÁTU V ČERVNOVÉM PAŘÁTU BUDE ANATHEMA S MOTIVEM ALBA „The Silent Enigma“

V půlce devadesátých let už byl doom metal na vrcholu. Bylo natočeno nemálo alb, která dnes posluchači vnímají jako zcela zásadní i v rámci celé metalové historie. Jedním z nich je bezesporu „The Silent Enigma“ od britské ANATHEMY. Do světa bylo vypuštěno na konci léta 1995, což byly časy, kdy ANATHEMA ještě hrála doom metal. Svým dalším hudebním vývojem z této cesty poněkud sešla, ale to už je jiná kapitola. Na „The Silent Enigma“ ANATHEMA rozehrála na tu dobu „jiný doom metal“, který tak výrazně netěžil z death metalu a zdobila ho nebývalá rozmanitost. Do toho všeho krásně zapadnul obal nahrávky, symbolizující příchod bouře.

A právě ten se stane ústředním motivem megaplakátu formátu A2 v nadcházejícím 76. vydání Pařátu, který vyjde 15. června na MetalGate Czech Death Festu.

Pařát můžete objednávat zde. Informace o distribuci naleznete zde

Trvalý odkaz a tuto stránku.

Pořiď si svůj Pařát
© 1999 - 2016 Pařát Magazine. Všechna práva vyhrazena.
Kopírování textů bez výslovného souhlasu provozozvatele je zakázáno. | Obsah je možné přebírat jen povolenými způsoby, to jest pomocí RSS kanálu.
Vydávání povoleno Ministerstvem kultury pod evidenčním číslem MK ČR E 19358 ISSN 1804-2384
Návrh, realizace a provoz webových stránek: WiananGroup™, partner Metalsvět.cz | Kvalitní webhosting pro Vaše stránky. | SEO webu sledují SEO nástroje.cz
Administrace | Pošta

Social Widgets powered by AB-WebLog.com.