NA MEGAPLAKÁTU V SRPNOVÉM PAŘÁTU NAJDETE KRISIUN

Krisiun je jak jméno kráteru na Měsíci, tak jméno brazilské deathmetalové formace, jež se už od devadesátých let drží v popředí zájmu fanoušků a patřila k průkopníkům extrémního metalu nejen ve své zemi, ale i na celém jihoamerickém kontinentu. Zpěvák a basák Alex Camargo před lety v Pařátu vzpomínal: „I my začínali z ničeho, akorát s hlavou plnou ideálů. V začátcích jsme hráli koncerty pro pár nadšenců, některé ziny o nás psaly nevybíravě, nebo že vůbec neumíme hrát a měli bychom raději skončit. Na první demáč jsme dostali pár drobných od jedné malé brazilské firmy, MCD „Unmercyful Order“ jsme si kompletně platili sami, no a potom přišlo přelomové „Black Force Domain“, kdy distribuční práva odkoupilo hodně labelů, čímž nám všichni nesmírně pomohli. Následovala smlouva s Gun Records a od roku 2000 jsme u Century Media.“ Pod nimi jim v roce 2015 vyšla i doposud poslední, desátá studiovka „Forged In Fury“. Během čekání na další desku vám v novém Pařátu nabídneme megaplakát formátu A2 s KRISIUN.

77. číslo Pařátu s megaplakátem KRISIUN vyšlo v pátek 18. srpna 2017.

Pařát můžete objednávat zde. Informace o distribuci naleznete zde

Trvalý odkaz a tuto stránku.

Pořiď si svůj Pařát
© 1999 - 2016 Pařát Magazine. Všechna práva vyhrazena.
Kopírování textů bez výslovného souhlasu provozozvatele je zakázáno. | Obsah je možné přebírat jen povolenými způsoby, to jest pomocí RSS kanálu.
Vydávání povoleno Ministerstvem kultury pod evidenčním číslem MK ČR E 19358 ISSN 1804-2384
Návrh, realizace a provoz webových stránek: WiananGroup™, partner Metalsvět.cz | Kvalitní webhosting pro Vaše stránky. | SEO webu sledují SEO nástroje.cz
Administrace | Pošta

Social Widgets powered by AB-WebLog.com.