Alexander „Šani“ Ivan – V obklopení nití a jehel: Vyšívaný merch z Prahy do celého světa

Jestli chodíte často na koncerty extrémní metalové hudby a se slinou v koutku pusy se přehrabujete merchem jednotlivých kapel, tak můžete narazit na vyšívané čepice, nášivky nebo košile. S největší pravděpodobností to bude dílo „Šaniho“ Ivana, který svými vyšívanými věcmi zásobuje underground nejen u nás, ale zdobí se jimi i členové věhlasných kapel z nejvzdálenějších koutů zeměkoule. „Začínal jsem si vyšívat pro sebe a pár kamarádů, ale postupně to začalo narůstat. Zlomem pak pro mě bylo setkání s Vláďou Prokošem z FLESHLESS, po kterém se to rozjelo na plné obrátky,“ začíná Šani vyprávění ve své dílně. Ta sice měří třikrát tři metry, ale prošlo jí už textilu na konvoj náklaďáků.

Rozhovor s Šanim o jeho řekněme neobvyklé činnosti, protože v rámci metalového undergroundu je jeho firma svým způsobem unikátní, najdete od 24. dubna 2017 v 75. čísle Pařátu. 

Pařát můžete objednávat zde. Informace o distribuci naleznete zde

Trvalý odkaz a tuto stránku.

Pořiď si svůj Pařát
© 1999 - 2016 Pařát Magazine. Všechna práva vyhrazena.
Kopírování textů bez výslovného souhlasu provozozvatele je zakázáno. | Obsah je možné přebírat jen povolenými způsoby, to jest pomocí RSS kanálu.
Vydávání povoleno Ministerstvem kultury pod evidenčním číslem MK ČR E 19358 ISSN 1804-2384
Návrh, realizace a provoz webových stránek: WiananGroup™, partner Metalsvět.cz | Kvalitní webhosting pro Vaše stránky. | SEO webu sledují SEO nástroje.cz
Administrace | Pošta

Social Widgets powered by AB-WebLog.com.