ARCH ENEMY

Už v roce 2014 patřilo jméno ARCH ENEMY mezi nejzářivější body melodic deathmetalového nebe. I kvůli tomu odchod dlouholeté frontmanky Angely vyvolal poprask. Ale skutečný fanoušek kapely i jí samotné ho musel pochopit. „Člověk je s určitou fází svého života spokojený, ale pak mu začne něco chybět, a to něco se nedá koupit za peníze. Raději příjemné chvíle obětuje za jiné příjemné chvíle, protože obojí naráz nejde. Angela chtěla začít novou kapitolu svého života,“ upřesňuje kytarista a zakladatel ARCH ENEMY Michael Amott. „Náhrada“ v osobě Kanaďanky Alissy White-Gluz se ukázala jako skvělý tah. Jakmile opadly vášně kolem jejího odchodu z THE AGONIST, s nímž zbytek kapely nesouhlasil, začaly se dít věci. Mladá a krásná dívka s dynamitem v hrdle v kombinaci s kvalitní PR prací ARCH ENEMY bezpochyby přilákala mnoho nových fanoušků, mladých fanoušků! A co na to skoro padesátník Michael? I na to najdete odpověď v následujícím rozhovoru, který byl pořízen u příležitosti dalšího milníku v historii kapely. Ten dostal název „As The Stages Burn!“ a jeho páteří je loňské vystoupení na Wacken Open Air. Pochopitelně se nejednalo o „jen takový“ koncert.

74. číslo Pařátu s rozhovorem ARCH ENEMY vyšlo 20. února 2017.

Pařát můžete objednávat zde. Informace o distribuci naleznete zde

Trvalý odkaz a tuto stránku.

Pořiď si svůj Pařát
© 1999 - 2016 Pařát Magazine. Všechna práva vyhrazena.
Kopírování textů bez výslovného souhlasu provozozvatele je zakázáno. | Obsah je možné přebírat jen povolenými způsoby, to jest pomocí RSS kanálu.
Vydávání povoleno Ministerstvem kultury pod evidenčním číslem MK ČR E 19358 ISSN 1804-2384
Návrh, realizace a provoz webových stránek: WiananGroup™, partner Metalsvět.cz | Kvalitní webhosting pro Vaše stránky. | SEO webu sledují SEO nástroje.cz
Administrace | Pošta

Social Widgets powered by AB-WebLog.com.