BLAZE OF PERDITION

2. listopad 2013 se stal černým dnem pro polskou kapelu BLAZE OF PERDITION (BoP). Při přesunu na dálnici v Rakousku došlo k vážné nehodě jejich dodávky, kterou nepřežil baskytarista 23. Vokalista Sonneillon utrpěl tak vážná zranění spodní části těla, že už se pravděpodobně nikdy nepostaví na vlastní nohy. Na tom se ani po čtyřech letech nic nezměnilo. Tou dobou již téměř hotové album „Near Death Revelations“ nakonec vyšlo v létě 2015 a pro BoP se nestalo labutí písní, jak by se mohlo zdát. Následky úrazu Sonneillonovi (zatím) neumožňují zapojit se do koncertních vystoupení, takže se přesunul do pozice „studiového frontmana“. Ale svůj život nevzdává. Bojuje, snaží se začlenit do společnosti a naplno dělat to, čeho je schopen. Proto pořídil vokály i na letošní novou desku BoP „Concious Darkness“.

Rozhovor se Sonneillonem najdete od 20. října v 78. čísle Pařátu.

Pařát můžete objednávat zde. Informace o distribuci naleznete zde

Trvalý odkaz a tuto stránku.

Pořiď si svůj Pařát
© 1999 - 2016 Pařát Magazine. Všechna práva vyhrazena.
Kopírování textů bez výslovného souhlasu provozozvatele je zakázáno. | Obsah je možné přebírat jen povolenými způsoby, to jest pomocí RSS kanálu.
Vydávání povoleno Ministerstvem kultury pod evidenčním číslem MK ČR E 19358 ISSN 1804-2384
Návrh, realizace a provoz webových stránek: WiananGroup™, partner Metalsvět.cz | Kvalitní webhosting pro Vaše stránky. | SEO webu sledují SEO nástroje.cz
Administrace | Pošta

Social Widgets powered by AB-WebLog.com.