CENTINEX

centinex2014Když v roce 2006 oznámil konec CENTINEX, vše už měl několik měsíců promyšlené, skládal hudbu pro novou kapelu a prakticky ihned přešel do koloběhu DEMONICAL. Kytarista Martin Schulman potřeboval svůj hudební život nakopnout zase trochu jiným deathmetalovým směrem, protože jeho očekávání vůči CENTINEX se nevyplnila. Hlavně díky reedicím však toto jméno nezapadlo a letos se dokonce dočkalo albové („Redeeming Filth“) i koncertní reinkarnace. „Hodně lidí si myslí, že jsem s CENTINEX vydělal balík peněz, dál už to nešlo, tak jsem rychle přesedlat na jinou kapelu. Když i ta došla do krize, není nic jednoduššího, než se zase vrátit k tomu, co mi kdysi vydělalo ten balík peněz. Pro některé lidi jsou to jednoduché počty, přitom o skutečné realitě nemají ani ponětí,“ vysvětluje Martin, že jeho pohnutky byly jiné. V následujícím rozhovoru je blíže rozebere, stejně tak přiblíží mnohá další témata spjatá s jeho reinkarnovanou kapelou.

Rozhovor s CENTINEX najdete od 19. prosince v 61. čísle Pařátu. 

Trvalý odkaz a tuto stránku.

Pořiď si svůj Pařát
© 1999 - 2016 Pařát Magazine. Všechna práva vyhrazena.
Kopírování textů bez výslovného souhlasu provozozvatele je zakázáno. | Obsah je možné přebírat jen povolenými způsoby, to jest pomocí RSS kanálu.
Vydávání povoleno Ministerstvem kultury pod evidenčním číslem MK ČR E 19358 ISSN 1804-2384
Návrh, realizace a provoz webových stránek: WiananGroup™, partner Metalsvět.cz | Kvalitní webhosting pro Vaše stránky. | SEO webu sledují SEO nástroje.cz
Administrace | Pošta

Social Widgets powered by AB-WebLog.com.