CEREBRAL EXTINCTION

Brutal death metal v minulosti zanechal v Itálii významný otisk. HOUR OF PENANCE, DEVANGELIC, ANTROPOFAGUS a koneckonců i FLESHGOD APOCALYPSE, to jsou jména, jež fanouškům této extrémní formy těžkého kovu nemohou být neznámá. Mezi naděje na scéně v roce 2013 přibyli CEREBRAL EXTINCTION, kteří letos pročísli kalné vody svým druhým albem „Necro Parasite Anomaly“. Kytarista Shon, mj. velký fanoušek ORIGIN, v následujícím rozhovoru přibližuje situaci na italské brutal deathmetalové scéně, vyznává se, proč mu nejsou moc po chuti kapely hrající slam, přibližuje inspiraci pro CEREBRAL EXTINCTION a pozastaví se i nad neutěšenou situací v kapele, v níž na pozici stálých členů už zůstal jen s vokalistou Malshumem.

78. číslo Pařátu s rozhovorem CEREBRAL EXTINCTION vyjde 20. října.

Pařát můžete objednávat zde. Informace o distribuci naleznete zde

Trvalý odkaz a tuto stránku.

Pořiď si svůj Pařát
© 1999 - 2016 Pařát Magazine. Všechna práva vyhrazena.
Kopírování textů bez výslovného souhlasu provozozvatele je zakázáno. | Obsah je možné přebírat jen povolenými způsoby, to jest pomocí RSS kanálu.
Vydávání povoleno Ministerstvem kultury pod evidenčním číslem MK ČR E 19358 ISSN 1804-2384
Návrh, realizace a provoz webových stránek: WiananGroup™, partner Metalsvět.cz | Kvalitní webhosting pro Vaše stránky. | SEO webu sledují SEO nástroje.cz
Administrace | Pošta

Social Widgets powered by AB-WebLog.com.