DEMONIAC

Kapel s názvem DEMONIAC hraje po světě několik. V tuto chvíli se ale zaměříme na chilské zástupce tohoto jména z města Limache, ležícího v centrální části této přímořské země. DEMONIAC hrají thrash metal od roku 2011 a do těchto dnů jsou v sestavě hned čtyři ze zakládajících členů. Jeden z nich, kytarista a zpěvák Javier Ortiz, říká, že chilská metalová scéna je hodně podobná peruánské ve smyslu posedlosti po metalu osmdesátých let. Následující rozhovor se točil nejen kolem letošního alba „Intemperance“. Javier v něm odhaluje i mnoho dalších zajímavých skutečností. Třeba že o budoucnost chilského metalu se ani trochu nebojí, protože základna mladých fanoušků a kapel je v této jihoamerické zemi nebývale velká.

Rozhovor s thrashmetalovými DEMONIAC najdete od 20. října v 78. čísle Pařátu.

Pařát můžete objednávat zde. Informace o distribuci naleznete zde

Trvalý odkaz a tuto stránku.

Pořiď si svůj Pařát
© 1999 - 2016 Pařát Magazine. Všechna práva vyhrazena.
Kopírování textů bez výslovného souhlasu provozozvatele je zakázáno. | Obsah je možné přebírat jen povolenými způsoby, to jest pomocí RSS kanálu.
Vydávání povoleno Ministerstvem kultury pod evidenčním číslem MK ČR E 19358 ISSN 1804-2384
Návrh, realizace a provoz webových stránek: WiananGroup™, partner Metalsvět.cz | Kvalitní webhosting pro Vaše stránky. | SEO webu sledují SEO nástroje.cz
Administrace | Pošta

Social Widgets powered by AB-WebLog.com.