DEVILISH IMPRESSIONS

Chlapíka pod nickem Quazarre jste mohli na polské metalové scéně zaregistrovat už na konci devadesátých let, kdy rozšířil řady „neuchopitelně blackmetalových“ ASGAARD. Po čase jeho spoluhráči začali upřednostňovat rodiny, čímž ubývalo koncertů i návštěv studií. Proto se Quazarre rozhodl založit kapelu DEVILISH IMPRESSIONS, s níž si začal plnit symfonicko black/deathové touhy. Ovlivněn svobodnou vůlí a náboženskou vzpourou se jeho kapela letos dopracovala ke čtvrtému albu „The I“. Má snad symbolizovat nějaký návrat? Ale kdepak, situace se má trochu jinak. Quazarre je typický kapelní vůdce, člověk, bez něhož by DEVILISH IMPRESSIONS nemohli existovat. A pro funkčnost kapely je někdo takový, kdo je ochoten udělat víc než zbytek sestavy dohromady, nezbytný. Na „The I“ sice jeho osobnost navenek přebíjí hosté z MERCYFUL FATE nebo ARCTURUS, ovšem Quzarre je ten, jehož názory a myšlenky jsou nakonec nejdůležitější. Nyní se o ně s vámi podělí.

Rozhovor s Quazarrem o DEVILISH IMPRESSIONS najdete od 20. října v 78. čísle Pařátu.

Pařát můžete objednávat zde. Informace o distribuci naleznete zde

Trvalý odkaz a tuto stránku.

Pořiď si svůj Pařát
© 1999 - 2016 Pařát Magazine. Všechna práva vyhrazena.
Kopírování textů bez výslovného souhlasu provozozvatele je zakázáno. | Obsah je možné přebírat jen povolenými způsoby, to jest pomocí RSS kanálu.
Vydávání povoleno Ministerstvem kultury pod evidenčním číslem MK ČR E 19358 ISSN 1804-2384
Návrh, realizace a provoz webových stránek: WiananGroup™, partner Metalsvět.cz | Kvalitní webhosting pro Vaše stránky. | SEO webu sledují SEO nástroje.cz
Administrace | Pošta

Social Widgets powered by AB-WebLog.com.