EXHUMED

Pokud hledáte nějakého člena kapely i po čtyřicítce naprosto oddaného extrémní hudbě, pohledem do řad amerických death/grindových EXHUMED nic nezkazíte. Jejich kytarista a zpěvák Matt Harvey byl lapen už na počátku devadesátých let a po 27 odkroucených sezonách s oblibou říká, že pokud se v minulosti kolem EXHUMED nic moc nedělo, začal se nudit, vyzkoušel nejrůznější alternativy, ale jen hraní v kapele nebo v kapelách je pro něj životadárné. Proto ho můžete zahlédnout i v řadách GRUESOME nebo EXPULSION. „Death Revenge“, tak se jmenuje letošní osmá řadovka, poprvé vyvedena jako koncepční album. Lte vytušit, že v minulých letech to v řadách EXHUMED nebylo jen o samých pozitivech. Např. kapela pověstná neustálým koncertním vystupováním se najednou zadrhla? Co se stalo? A ty pódiové prasečiny je ještě nepřešly? S Mattem, jakožto s „metalovým fanatikem“ je zkrátka radost si vykládat.

78. číslo Pařátu s rozhovorem EXHUMED vyjde 20. října.

Pařát můžete objednávat zde. Informace o distribuci naleznete zde

Trvalý odkaz a tuto stránku.

Pořiď si svůj Pařát
© 1999 - 2016 Pařát Magazine. Všechna práva vyhrazena.
Kopírování textů bez výslovného souhlasu provozozvatele je zakázáno. | Obsah je možné přebírat jen povolenými způsoby, to jest pomocí RSS kanálu.
Vydávání povoleno Ministerstvem kultury pod evidenčním číslem MK ČR E 19358 ISSN 1804-2384
Návrh, realizace a provoz webových stránek: WiananGroup™, partner Metalsvět.cz | Kvalitní webhosting pro Vaše stránky. | SEO webu sledují SEO nástroje.cz
Administrace | Pošta

Social Widgets powered by AB-WebLog.com.