FUNERALIUM

FUNERALIUM se rozhodli atakovat absolutní hraniční pásmo zkázy a utrpení a tím zároveň překonávat sebe. Jejich aktuální albová hraniční čára je dlouhá přes devadesát minut, čímž se o pár minut vzdálilo i titulu „Deceived Idealism“, jímž tito Francouzi vedli jiný pohřební průvod před čtyřmi lety. Když už, tak už, protože „Of Throes And Blight“ je čtyřskladbový klenot (znovu) POUZE pro oddané fanoušky. Někdo by si mohl říct fajn, deset/dvacet minut se ten funerál poslouchat dá, ale protočit za sebou obě cedka a pak si dát smuteční nálož třeba zase od jiné kapely, to už by nemuselo být normální (úsměv).

Rozhovor s kytaristou a zpěvákem Jonathanem Thérym o doom metalu, smrti nebo temných aspektech lidského bytí, najdete od 15. června v 76. čísle Pařátu.

Pařát můžete objednávat zde. Informace o distribuci naleznete zde

Trvalý odkaz a tuto stránku.

Pořiď si svůj Pařát
© 1999 - 2016 Pařát Magazine. Všechna práva vyhrazena.
Kopírování textů bez výslovného souhlasu provozozvatele je zakázáno. | Obsah je možné přebírat jen povolenými způsoby, to jest pomocí RSS kanálu.
Vydávání povoleno Ministerstvem kultury pod evidenčním číslem MK ČR E 19358 ISSN 1804-2384
Návrh, realizace a provoz webových stránek: WiananGroup™, partner Metalsvět.cz | Kvalitní webhosting pro Vaše stránky. | SEO webu sledují SEO nástroje.cz
Administrace | Pošta

Social Widgets powered by AB-WebLog.com.