GRAJO

3540408831_photoMálokdo by za názvem španělských pochmurných psychedeliků hledal opeřence z řádu krkavcovitých. Grajo je totiž v doslovném překladu výraz pro havrana polního. Černí ptáci odjakživa vzbuzovali v lidech podvědomý respekt, až posvátnou hrůzu, a přesně taková je i hudba této andaluské čtveřice. Ač působí parta říkající si GRAJO na první pohled sympaticky, vyrovnaně a radostně, z její tvorby budete mít naprosto opačný prožitek. Hluboký, melancholický a zadumaný. A možná i proto nebylo tak úplně jednoduché dostat se členům GRAJO pod kůži a dozvědět se, kde se celá ta prvotní inspirace vzala. Se zpěvačkou Liz jsme vedli rozhovor nejen o vzniku kapely, jejíž debutové album „Grajo“ rozvířilo vody celé stoner a doommetalové scény. Padla řeč i o netradičních zálibách a životní filosofii všech členů tohoto neotřelého tělesa.

73. číslo Pařátu s rozhovorem GRAJO vyšlo 20. prosince 2016.

Pařát můžete objednávat zde. Informace o distribuci naleznete zde

Trvalý odkaz a tuto stránku.

Pořiď si svůj Pařát
© 1999 - 2016 Pařát Magazine. Všechna práva vyhrazena.
Kopírování textů bez výslovného souhlasu provozozvatele je zakázáno. | Obsah je možné přebírat jen povolenými způsoby, to jest pomocí RSS kanálu.
Vydávání povoleno Ministerstvem kultury pod evidenčním číslem MK ČR E 19358 ISSN 1804-2384
Návrh, realizace a provoz webových stránek: WiananGroup™, partner Metalsvět.cz | Kvalitní webhosting pro Vaše stránky. | SEO webu sledují SEO nástroje.cz
Administrace | Pošta

Social Widgets powered by AB-WebLog.com.