HAEMORRHAGE

V roce 1991 vznikla v Madridu kapela, která už v devadesátých letech obrátila gore/grindový svět vzhůru nohama. Nebo se taky dá říct, že patřila mezi první ve svém oboru a od té doby není oblíbenějšího chirurga. „Já už vážně nestojím moc o to lidem vysvětlovat, co vlastně děláme, proč to děláme atd. Vidím, že některé kapely to omílají pořád dokola, aby je náhodou někdo nepochopil špatně. Pak to zní, jako by se omlouvaly za to, že je někdo nepochopí, že to dělají špatně,“ vysvětluje v tomto rozhovoru kytarista Luisma, že pro šestadvacetiletou kapelu už je něčeho zkrátka příliš. HAEMORRHAGE si od podzimu užívají nové desky „We Are The Gore“, která je pro kapelu s nadsázkou sobě vlastní věnována chirurgům, medikům, balzamerům a krematorům. V neposlední řadě mají HAEMORRHAGE od loňského roku nejlepšího španělského bubeníka v oblasti extrémní hudby (aspoň Luisma to tvrdí), Ana už jezdí všechny koncerty, dokonce převzala hlavní kytarové party, a letos je tomu dvacet let od doby, kdy byla na patologii převezena mršina s názvem „Grume“. To vše (a mnohé další) už čtěte v následujícím rozhovoru s Luismou.

78. číslo Pařátu vyjde 20. října.

Pařát můžete objednávat zde. Informace o distribuci naleznete zde

 

Trvalý odkaz a tuto stránku.

Pořiď si svůj Pařát
© 1999 - 2016 Pařát Magazine. Všechna práva vyhrazena.
Kopírování textů bez výslovného souhlasu provozozvatele je zakázáno. | Obsah je možné přebírat jen povolenými způsoby, to jest pomocí RSS kanálu.
Vydávání povoleno Ministerstvem kultury pod evidenčním číslem MK ČR E 19358 ISSN 1804-2384
Návrh, realizace a provoz webových stránek: WiananGroup™, partner Metalsvět.cz | Kvalitní webhosting pro Vaše stránky. | SEO webu sledují SEO nástroje.cz
Administrace | Pošta

Social Widgets powered by AB-WebLog.com.