HAIL SPIRIT NOIR

Avantgardní black metal má mnoho podob. Jedna z nich dostala název HAIL SPIRIT NOIR. „Black metal se dá definovat různými způsoby, je to víc než hudební styl. Je vyjádřením lidské psychiky, takže moje progresivní myšlení vnímám jako přirozené. O něco později jsem v souvislosti s tímto stylem začal objevovat psychedelické vlivy. Přicházely ve stejnou dobu jako ty experimentální,“ vyznává se kytarista Theo Liratzakis v souvislosti s hudbou, kterou hraje. V následujícím rozhovoru se rozpovídal o tom, proč HAIL SPIRIT NOIR začali teprve nedávno koncertovat, o své působnosti v ceněných TRANSCENDING BIZARRE nebo o kultu ROTTING CHRIST v Řecku… a samozřejmě o novém albu „Mayhem In Blue“, které jim vyšlo loni na podzim. A mimochodem: 18. března HAIL SPIRIT NOIR zahrají ve společnosti ROTTING CHRIST a dalších kapel v Praze!

74. číslo Pařátu vyšlo 20. února 2017.

Pařát můžete objednávat zde. Informace o distribuci naleznete zde

Trvalý odkaz a tuto stránku.

Pořiď si svůj Pařát
© 1999 - 2016 Pařát Magazine. Všechna práva vyhrazena.
Kopírování textů bez výslovného souhlasu provozozvatele je zakázáno. | Obsah je možné přebírat jen povolenými způsoby, to jest pomocí RSS kanálu.
Vydávání povoleno Ministerstvem kultury pod evidenčním číslem MK ČR E 19358 ISSN 1804-2384
Návrh, realizace a provoz webových stránek: WiananGroup™, partner Metalsvět.cz | Kvalitní webhosting pro Vaše stránky. | SEO webu sledují SEO nástroje.cz
Administrace | Pošta

Social Widgets powered by AB-WebLog.com.