LENA ABÉ

V doom metalu nenarazíte na mnoho basaček. Ovšem Lenu Abé, která razí u MY DYING BRIDE rovnou pět strun, v tom dost možná skromném výčtu pravděpodobně neopomenete. Letos je tomu deset let, co uspěla na konkurzu a nastoupila do pravděpodobně nejrespektovanější doom/deathové kapely na světě. A hned pár měsíců nato se postavila před davy lidí, když Brajdi předskakovali METALLICE. Už podle rysů ve tváří je poznat, že Lena není „typickou Angličankou“. Narodila se v Tokiu, ale v Anglii žije od útlého mládí. Před příchodem do MY DYING BRIDE neměla prakticky žádnou zkušenost s hraním v metalové kapele, ale do kolektivu vedle Aarona a spol. tato milovnice tetování zapadla výborně… a už si ji tam nechali (úsměv). Stejně jako zbytek kapely, i Lena má stabilní práci, která jí umožňuje být na hudbě nezávislou a vše si o to více užívat. Je to žena a jasnými a sympatickými názory na svět kolem sebe.

77. číslo Pařátu, které obsahuje rozhovor s basačkou Brajdů, vyšlo 18. srpna. 2017.

Pařát můžete objednávat zde. Informace o distribuci naleznete zde

Trvalý odkaz a tuto stránku.

Pořiď si svůj Pařát
© 1999 - 2016 Pařát Magazine. Všechna práva vyhrazena.
Kopírování textů bez výslovného souhlasu provozozvatele je zakázáno. | Obsah je možné přebírat jen povolenými způsoby, to jest pomocí RSS kanálu.
Vydávání povoleno Ministerstvem kultury pod evidenčním číslem MK ČR E 19358 ISSN 1804-2384
Návrh, realizace a provoz webových stránek: WiananGroup™, partner Metalsvět.cz | Kvalitní webhosting pro Vaše stránky. | SEO webu sledují SEO nástroje.cz
Administrace | Pošta

Social Widgets powered by AB-WebLog.com.