LIFEFORCE RECORDS

Německé vydavatelství Lifeforce Records má v rodném listě rok narození 1995. Ale až s nástupem nového milénia (p zároveň s příchodem nového ředitele) nabralo na obrátkách. V minulosti spolupracovalo s celou řadou zajímavých jmen, stačí vzpomenout např. na HEAVEN SHALL BURN nebo OMNIUM GATHERUM. Ale není všechno zlato, co se třpytí: „Kapely přichází a zase odchází, což je pro nás těžké, protože děláme práci pro ty velké labely. Ty pak podepisují smlouvy už s hotovými kapelami. Pro menší značky, jako je ta naše, je to zkrátka otravné. Děláme spoustu práce, a jakmile kapela trochu povyroste, už na její dveře začnou klepat labely s větším rozpočtem. Tomu nikdo neodolá,“ svěřuje se Stefan Luedicke, šéf Lifeforce Records. Ač to tak nevypadá, jeho vydavatelství zaměstnává pouze dva lidi. Jak je to možné? A vydrží ještě dlouho fyzický formát? Potřebují vůbec kapely vydavatele? A co jim mohou nabídnout zrovna Lifeforce Records?

76. číslo Pařátu s pravidelnou rubrikou „Label story“ vyjde 17. února na MetalGate Czech Death Festu.

Pařát můžete objednávat zde. Informace o distribuci naleznete zde

Trvalý odkaz a tuto stránku.

Pořiď si svůj Pařát
© 1999 - 2016 Pařát Magazine. Všechna práva vyhrazena.
Kopírování textů bez výslovného souhlasu provozozvatele je zakázáno. | Obsah je možné přebírat jen povolenými způsoby, to jest pomocí RSS kanálu.
Vydávání povoleno Ministerstvem kultury pod evidenčním číslem MK ČR E 19358 ISSN 1804-2384
Návrh, realizace a provoz webových stránek: WiananGroup™, partner Metalsvět.cz | Kvalitní webhosting pro Vaše stránky. | SEO webu sledují SEO nástroje.cz
Administrace | Pošta

Social Widgets powered by AB-WebLog.com.