LIMBONIC ART

Jméno LIMBONIC ART zní posvátně. Byli to právě oni, kdo v první polovině devadesátých let stáli u v Norsku u pramene symfonického black metalu. Společně s EMPEROR, DIMMU BORGIR a několika dalšími jmény. Píše se rok 2017 a LIMBONIC ART na sebe upozorňují novým albem „Spectre Abysm“. Už nepřekvapí, že oproti starším nahrávkám je extrémně blackmetalové a symfonické prvky se ocitly výrazně v ústraní. Už ani nepřekvapí, že jediným členem kapely je Daemon alias Vidar Jensen. Časy, kdy na pódiích tvořili nerozlučnou dvojici s Morfeusem, jsou dávno pryč. Daemon ale ničeho v životě nelituje, když říká, že co se stát mělo, to se prostě stalo. V následujícím rozhovoru mu nedělalo mu problém zavzpomínat na události staré i více než dvacet let, stejně tak mu nedělalo problém si veřejně přiznat vlastní chyby. Po letech „slávy“ Daemon změnil způsob svého života, stáhl se do ústraní a dle svých slov se stal pokojným pozorovatelem ze zákulisí. Jeho vášeň k black metalu ovšem neopadla. Akorát už zkrátka na mnoho věcí v životě nahlíží jinak, což mu nyní neumožňuje vrátit se tam, kde mu bylo před lety příjemně.

77. číslo Pařátu s rozhovorem LIMBONIC ART vyšlo 18. srpna 2017.

Pařát můžete objednávat zde. Informace o distribuci naleznete zde

 

Trvalý odkaz a tuto stránku.

Pořiď si svůj Pařát
© 1999 - 2016 Pařát Magazine. Všechna práva vyhrazena.
Kopírování textů bez výslovného souhlasu provozozvatele je zakázáno. | Obsah je možné přebírat jen povolenými způsoby, to jest pomocí RSS kanálu.
Vydávání povoleno Ministerstvem kultury pod evidenčním číslem MK ČR E 19358 ISSN 1804-2384
Návrh, realizace a provoz webových stránek: WiananGroup™, partner Metalsvět.cz | Kvalitní webhosting pro Vaše stránky. | SEO webu sledují SEO nástroje.cz
Administrace | Pošta

Social Widgets powered by AB-WebLog.com.