MEMORIAM

Poté, co kvůli úmrtí bubeníka Kiddieho skončila éra legendárních BOLT THROWER, zůstalo na deathmetalové scéně prázdné místo. Ovšem ne na dlouho. Vokalista této anglické ikony žánru Karl Willets se oklepal ze smrti blízkého kamaráda, dal dohromady partu stejně naladěných lidí a světlo světa spatřila další válečná mašinérie, MEMORIAM. „Když zemře váš blízký přítel, tak si uvědomíte, že život je příliš krátký a nikdy nevíte, co na vás čeká za rohem. Člověk se musí chytit každé příležitosti, která se mu nabídne a musí si život užívat plnými doušky,“ přibližuje Karl první myšlenky na vznik nové kapely. Ale pozor, nejde o žádné pokračování BOLT THROWER. „Samozřejmě v naší tvorbě najdete naše hudební dědictví, ale my sami jsme nechtěli být BOLT THROWER 2. Máme svůj vlastní styl a fanoušci budou překvapeni, že to není úplně to samé. Ale přesně takhle jsme to chtěli,“ dodává vokalista kapely, která v březnu z pekla vyvrhne debutové album „For The Fallen“. To bude tradičně plné válečného ryku a témat, která v současnosti hýbou světem. Titulní článek z minulého čísla Pařátu má nyní volné pokračování.

74. číslo Pařátu s rozhovorem MEMORIAM vyšlo 20. února 2017.

Pařát můžete objednávat zde. Informace o distribuci naleznete zde

Trvalý odkaz a tuto stránku.

Pořiď si svůj Pařát
© 1999 - 2016 Pařát Magazine. Všechna práva vyhrazena.
Kopírování textů bez výslovného souhlasu provozozvatele je zakázáno. | Obsah je možné přebírat jen povolenými způsoby, to jest pomocí RSS kanálu.
Vydávání povoleno Ministerstvem kultury pod evidenčním číslem MK ČR E 19358 ISSN 1804-2384
Návrh, realizace a provoz webových stránek: WiananGroup™, partner Metalsvět.cz | Kvalitní webhosting pro Vaše stránky. | SEO webu sledují SEO nástroje.cz
Administrace | Pošta

Social Widgets powered by AB-WebLog.com.